Uzman Anahtar Final Okulları cemre
 
5s dikey çarsan HRS Ajans

Atakum’dan Çağrı Var! ‘Binalarımızın Kapılarını Açık Bırakalım’

featured

Atakum’dan Çağrı Var! ‘Binalarımızın Kapılarını Açık Bırakalım’ Atakum Belediyesi, soğuk ve karlı havalarda aç kalma tehlikesi ile karşı karşıya kalan sokak hayvanları için ‘binalarımızın kapısını can dostlarımıza açalım” çağrısı yaptı

Atakum Belediyesi ekipleri, soğuk ve karlı havalarla birlikte yiyecek bulma sıkıntısı çekebilecek sokak hayvanları için besleme çalışmaları yaparken, onları korunması için binaların kapılarıın açık olması çağrısımnda bulundu.

“YİYECEK BULAMIYORLAR”
İlçedeki can dostlara yardım eli uzatmaya devam eden Atakum Belediyesi ekipleri, kar yağışıyla birlikte yiyecek bulma sıkıntısı çekebilecek sokak hayvanları için besleme çalışmalarını tekrarladı.

“DÖRT BİR YANDAYIZ”
Atakum Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, ” Canlarımızın yaşam alanları sokaklardır. Biz patili dostlarımızı beslemek için Atakum’un dört bir yanındayız. Binalarımızın kapısını bu soğuk havalarda dostlarımıza açalım” ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

WhatsApp Image 2021 12 26 at 19.08.15 2 Samsun WhatsApp Image 2021 12 26 at 19.08.15 1 Samsun WhatsApp Image 2021 12 26 at 19.08.15 Samsun

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.