doğa area cemre
 
5s dikey akın bilgi

Atakum’dan Anlamlı Destek

Atakum'dan-anlamlı-destek-manşet
Daha Fazla Göster

Atakum’dan Anlamlı Destek Atakum Belediyespor, Batı Karadeniz’de yaşanan sel felaketinde mağdur olan vatandaşlar için yardım kampanyası başlattı

TEMEL İHTİYAÇLAR
Karadeniz bölgesinde ard arda yaşanan sel felaketleri, bölgedeki vatandaşları mağdur etti. Onlarca insan hayatını kaybederken, yüze yakın kişinin kayıp olduğu dile getirildi. Arama kurtarma çalışmaları hala devam ederken bir yandan da insani ihtiyaçları karşılamak için Türkiye genelinde yardım kampanyaları gerçekleştiriliyor. Atakum Belediyespor da bu kapsamda, yardım kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında bölgedeki vatandaşların temel ihtiyaçları karşılanacak.

Atakumdan Anlamli Destek 1 Samsun Atakumdan Anlamli Destek 2 Samsun

KULÜPTE YOPLANACAK
Kulüp, “Batı Karadeniz’deki sel felaketinin yaralarını birlikte sarıyoruz. Afet bölgesi acil yardım listesi oluşturduk.Bu kapsamda konserve, paketli gıda, su ve içecek, bebek bezi, mama, devam sütü, kıyafet, powebank, battaniye, el feneri, pike, hasta bezi, kişisel temizlik ürünleri, kafa lambası, yağmurluk, çizme v.b, hijyenik ped, pil gibi yardımlarınızı beklemekteyiz. yardımlarınızı Atakum Belediyespor Taesisleri’ne getirebilir yada 0362 439 18 18 nolu numaradan bilerle iletişime geçebilirsiniz” denildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir