doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Atakum’dan Ağrı’ya Uzanan Dayanışma

Atakum'dan-Ağrı’ya-Uzanan-Dayanışma
Daha Fazla Göster

Atakum’dan Ağrı’ya Uzanan Dayanışma Atakum Belediyesi, Ağrı’nın Patnos ilçesindeki okullara dayanışma elini uzattı. Okulların fiziki şartlarının iyileştirilmesi için boya ile öğrencilere kışlık kıyafetler yola çıkarıldı

AW472352 03 scaled Samsun

Atakum Belediyesi Paylaşım Merkezi (PAYMER) ve Atakum Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi, iş insanı Abdurrahman Acat’ın destekleriyle Ağrı’nın Patnos ilçesine dayanışma eli uzandı.

35 OKULA DESTEK
Patnos İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Taşdemir’den gelen talep üzerine harekete geçen Meclis Üyesi Abdurrahman Acat, köy okullarının fiziki şartlarının iyileştirilmesi için 35 okula boya desteği gerçekleştirdi. Boyaların yanı sıra belediye ekipleri hayırseverlerin PAYMER’e bağışladığı mont, bere, atkı, eldiven, çorap, kazak, pantolon, kaşkol gibi birçok kışlık giyim eşyasını bir araya getirdi.

Öğrencilerin kış mevsimini sıcak geçirmelerini sağlayacak olan kışlık kıyafetler, ayrı ayrı gruplandırıldıktan sonra kolilere yerleştirildi. Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci de koliler hazırlanırken PAYMER çalışanlarını ziyaret etti. Kolilerin hazırlanması ve yüklenmesinin ardından kamyonet Ağrı’ya doğru yola çıktı.

AW472352 01 scaled Samsun

AW472352 04 scaled Samsun

AW472352 05 scaled Samsun

AW472352 06 scaled Samsun

AW472352 07 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir