Atakum’da Yaz Eğitimleri Başladı

Atakum'da Yaz Eğitimleri Başladı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atakum’da Yaz Eğitimleri Başladı Atakum’da kurulan Atakum Futbol Kulübü yaz okulu eğitimlerine hızlı bir şekilde başladı.

 

Atakum’un yeni spor kulüplerinden Atakum Futbol Kulübü yaz aylarında çocukların futbol eğitimi alması için çalışmalara başladı. Atakum Futbol Kulübü Halkla İlişkiler ve Basın Sözcüsü Ertuğrul Pınar yaz okuluna start verdiklerini ve antrenmanlara başladıklarını belirterek “Hedefimiz alt yapıdan keşfettiğimiz yetenekli oyuncuları şehrimizin en büyük markası olan Samsunspor’un bünyesine kazandırmak. Atakum Futbol Kulübü olarak yaz okullarının bizim için özel bir yeri vardır. En değerli varlığımız olan çocuklarımızın topluma faydalı gençler olarak yetişmesi önceliğimizdir. Yaşadığımız bu pandemi sürecinden en çok çocuklarımız etkilendi. O nedenle bu sene çocuklarımız için geçtiğimiz senelerden daha büyük önem arz ediyor. Çocuklarımızı sporla ilgili eğitimlerden yanı sıra futbol oyun kuralları, beslenme, centilmenlik, rakibe, seyirciye ve hakeme saygı. Takımın bir parçası olmakla birlikte fiziksel eğitimler vereceğiz. Pandemi süreci bittiğinde ise çocuklarımıza Atakum Futbol Kulüp binamızda bulunan etüt merkezimizde Türkçe, Matematik ve yabancı dil eğitimi vereceğiz. Teknik Direktörümüz Gökhan Atmacanın hazırladığı çocuklarımıza uygun antrenman programı ile çocuklarımızı kendi dallarındaki futbol maçlarına en iyi şekilde hazırlayarak kişisel gelişimlerinde yarışmacı olmalarına katkı sağlayacağız. Gençlerimiz alt yapı ve ülke futbolumuzun geleceğidir” dedi.

Atakum Futbol Kulübü Denizevlerinde bulunan Kulüp binasında Samsunspor’un 20 Ocak 1989 Kazasında hayatını kaybeden futbol Şehitlerine de yer verdi.

atakum okul foto alti Spor

atakum okul sozcu Spor


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir