doğa area duru
 
5s dikey izosam bilgi

Atakum’da Miniklerin 30 Ağustos Coşkusu!

atakumda-zafer-coskusu-2708
Daha Fazla Göster

Atakum’da Miniklerin 30 Ağustos Coşkusu! Atakum Belediyesi’nin kente kazandırdığı AtaÇocuk Anaokulları’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu yaşandı. Günler öncesinden koreografi hazırlayan Ataçocuklu minikler kostümleriyle de büyük beğeni topladı.

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin kent sakinlerine sözünü verdiği ve Cumhuriyet ile Mevlana Mahallelerindeki şubeleriyle Atakumlu miniklere eğitim veren AtaÇocuk Anaokulları’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu yaşandı.

AW404036 01 scaled Ana Manşet

Miniklerin bayram coşkusuna Atakum Belediye Başkan Vekili Fikret Can Demir, veliler, öğretmenler de ortak oldu. Günler öncesinden koreografi hazırlayan Ataçocuklu minikler kostümleriyle de büyük beğeni topladı.

AW404036 05 scaled Ana Manşet

30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayan Atakum Belediye Başkan Vekili Fikret Can Demir, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, ‘Fikri hür, vicdanı hür’ nesiller yetiştirmek durumundayız. Bizler de fikri hür, vicdanı hür nesiller yetiştirebilmek için kıymetli müdürümüz, koordinatörümüz Selin Yaralı’nın önderliğinde güzel kreşlerimizi açıyoruz. Bu kreşlerimizde eğitim alan öğrencilerimiz de vatanına, milletine, devletine bağlı nesiller olarak yetişiyorlar. Emeği geçen bütün eğitimcilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

AW404036 03 scaled Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir