Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, engellileri moral verecek etkinliklerle buluşturduklarını belirterek, "Engellilerin yaşama tutunmasına yardımcı oluyor, sosyalleşmelerine katkı sağlıyoruz" dedi.

Gürkan Sarıkaya ile Kanal S Ana Haber 4 Mart Pazartesi Gürkan Sarıkaya ile Kanal S Ana Haber 4 Mart Pazartesi

"RENKLİ GÖRÜNTÜLER"

Atakum Belediyesi ile Atakum Kent Konseyi Engelli Meclisi işbirliğinde, Engelli Yaşam Merkezi'nde düzenlenen yılbaşı etkinliği, renkli görüntülere sahne oldu. Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ve eşi Gülay Deveci de düzenlenen etkinliğe katılarak, engellilerle sohbet etti ve yeni yıllarını kutladı. Gönüllerince dans eden, eğlenen engelli bireyler ve aileleri desteklerinden dolayı Başkan Deveci'ye teşekkür etti. 

"365 GÜN DAYANIŞMA"

Kanal S mikrofonlarına konuşan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci birlik ve dayanışma vurgusu yaptı. Başkan Deveci, "Sadece belirli günlerde değil; 365 gün bu birlikteliği bu dayanışmayı sağlayabilmeliyiz. Engellilerin yaşama tutunmasına yardımcı oluyoruz, sportif faliyetlerin içinde olmasına katkı sağlıyoruz. Resim, el işi maharetlerini sergiliyorlar. Halk eğitim öğretmenlerinin nezaretinde, dersliklerde kendi yatkın oldukları alanlarda fotoğraf, resim, grafik gibi alanlarda kendilerini geliştiriyorlar. Şimdi de yılbaşı öncesi yeni yıl kutluyoruz birlikte eğlenerek mutlu, huzurlu bir kutlama yapıyoruz. Atakum Belediyesi olarak farkındayız ve engelli vatandaşlarımızın yaşam alanınızı kolaylaştırmaya çalışıyoruz" dedi.

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.