Hilas Otel

Çelik İnşaat

Zihni Şahin: Haklarınızı helal edin

Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, "Sayın Cemil Deveci Beyi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Bu süreçte herkesin emeği ve hakkı olmuştur. Haklarınızı helal etmenizi rica ediyor, saygılarımı sunuyorum" dedi

Zihni Şahin: Haklarınızı helal edin

Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Cemil Deveci'yi tebrik etti. Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Atakum Belediye Başkanı seçilen cemil Deveci'yi tebrik ederek, başarı diledi.

BAŞARI DİLEDİ

Şahin, yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi: "Saygıdeğer Hemşehrilerim: Samsun İl Seçim Kurulu'nun tüm sandıkların yeniden sayılması kararına YSK nezdinde CHP tarafından yapılan itiraz kabul edilmiştir. Hukuki süreç tamamlanmış ve CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Sayın Cemil Deveci Bey başkan seçilmiştir. Sayın Cemil Deveci Beyi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Bu vesileyle tüm hemşehrilerime bir kez daha sonsuz ve kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreçte herkesin emeği ve hakkı olmuştur. Haklarınızı helal etmenizi rica ediyor saygılarımı sunuyorum." 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2019, 13:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 2 hafta Önce

Etmiyorum etmicem hakkımı helal üç başkan geldi gitti Atakum'a iki bara ortak alanlarımız
teslim edildi zabıtaların gözü önünde hemde tüm bahçelerimiz açık bar açıkda çalgılar saz
lar içip naralar atan insan sürüsü var gidene gelene canımızı yaktıarnlara hakalrım haram olsun

SIRADAKİ HABER