banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Zihni Şahin, başkanlık için destek istedi

banner1357

Cumhur İttifakı'nın Atakum'da AK Parti'den Belediye Başkan Adayı olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Karadeniz’in incisi sürekli gelişen bu Atakum’a hizmet etmek benim için bir onur ve şereftir”dedi

ATAKUM 25.02.2019, 10:05 25.02.2019, 14:50
banner1353
banner1375

Cumhur İttifakı'nın Atakum'da AK Parti'den Belediye Başkan Adayı olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Atakent Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı. Ayrıca açılışa AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, AK Parti Samsun Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, gençlik ve kadın kolları üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı. Büyük bir sevgi ile karşılanan Atakum Belediye Başkanlığı için destek istedi.Başkan Şahin, projelerini ve yatırımlarını anlattı, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Atakum Belediye Başkanlığı için destek istedi.

ŞAHİN’İ BAŞKAN YAPACAĞIZ

MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu birlik ve beraberlik içerisinde cumhur ittifakının kurulduğunu belirterek, “İki liderimizin ortak kararıyla ve teşkilatlarımız birlik be beraberliği içerisinde bir cumhur ittifakı kuruldu. Bizde teşkilat olarak bu kararı en iyi şekilde yansıtarak ve çalışarak Zihni Beyi Atakuma başkan yapacağız. Şunu hiç unutmamak gerekir ki bu cumhur ittifakı bayrağı seven, inancını gençliği ve ülkesine sahip çıkan kesimi temsil eden ittifaktır. Bir tarafa baktığınız zaman iki lider var. Bu ülkenin bekası için çalışıp ittifak kurmuş. Diğer taraftan da devletin zor durumlarında hiçbir zaman destek olmamış partiler var. Bu yüzden iyi anlayıp iyi tercih edip ona göre oy kullanmak gerekir” dedi.

BU İLÇENİN AĞABEYİ OLACAK

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ise Atakuma bayrağı dikeceklerini ifade ederek, “Atakum kararını vermiş gözüküyor. Biz sizlerden aldığımız enerji ile Allah’ın izni ile Atakuma bayrağı dikeceğiz. Zihni Şahin 2009 yılından beri belediye başkanlığı yapmaktadır. Önce bu serüven Bafra İlçesi’nde başladı. Daha sonrada milyonluk şehre başkan oldu. Bu tecrübe inşallah 5 yılda Atakum da hayat bulacak. Ve bu ilçenin ağabeyi olacak. İnşallah Rabbim yolunuz açık eder” diye konuştu.

GAYRET İÇERİSİNDE OLDUK

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin,"Biz Samsun’a geldikten sonra gece gündüz demeden Samsun’un gelişmesi ve kalkınması için ne gerekiyorsa onu yaptık. Biz şehrin bütün kesimleriyle bir araya gelerek büyük birliktelik oluşturup sorunları çözme gayreti içerisinde olduk. Tabiri caizse biz elimizi taşın altına değil, taşın altına kendimizi koyduk. Bundan sonrada bizi aday yapan bize oy veren herkes için bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz. Hizmetlerimiz vatandaşlarımıza helal olsun” dedi.

ATAKUM’A HİZMET ŞEREFTİR

Görev istenmez verilir anlayışı ile çalıştıklarını ifade eden Zihni Şahin, “ Yerel seçimler dolayısıyla ben Atakum İlçesi’nden aday olarak gösterildiğimde bencillik yapmadım. Bu zamana kadar olduğu gibi görev istenmez verilir anlayışı ile hareket ediyorum. İnşallah Allah’ım bu görevde bizi mahcup etmez. Karadeniz’in incisi sürekli gelişen bu ilçeye hizmet etmek benim için bir onur, bir şereftir” ifadelerini kullandı.

Dilber BAHADIR, Ekrem ASLAN, Yasin KÖSE

Yorumlar (0)