banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Zihni Şahin: Atakum'u ileriye taşıyacağız

Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, "Atakum her geçen gün ve göç almaya devam ediyor. Bu yüzden Atakum'u daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışmak zorundayız" dedi

ATAKUM 22.03.2019, 12:34 22.03.2019, 12:48
Zihni Şahin: Atakum'u ileriye taşıyacağız
banner1343

Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Şahin,   Atakum İlçesi'nde Cumhuriyet Mahallesi'nde vatandaşlarla biraraya geldi.    Zihni Şahin'e AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu eşlik etti.

ATAKUM'A HERŞEY YAKIŞIR
Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin Atakum'a birçok proje kazandıracaklarını belirterek, "Atakum Allah'ın tüm güzel şeyleri bahşetti hoş bir yer.  Ve sürekli gelişen ilçe merkezi. Oldukça fazla göç almaya devam eden bu ilçeyi ileriye taşımak zorundayız.  İnşallah Atakum'da  yeşil alanları daha da arttırarak  yaşlılarımıza, gençlerimize ve engellilerimize yakışır bir hizmet anlayışıyla devam edip vatandaşlarımıza çağdaş bir ilçe kazandıracağız.  Ayrıca sanat ve kültür faaliyetlerini de arttırma adına Çok Amaçlı Bir Kültür Merkezi oluşturarak kurslar vereceğiz.   Çünkü açıkladığımız projelerin Atakum'a yakıştığını ve daha güzel hizmetlerin bu ilçeye geleceğini düşünüyoruz" dedi.

ARTIK GENÇLERİMİZ ŞEHİRLERİNDE KALACAK
Akla gelebilecek alt yapı, üst yapı ve projelere devam ettiklerini söyleyen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Aklına gelebilecek alt yapı ile ilgili çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Ulaşım'dan eğitime kadar aklına ne gelirse yapıyoruz. Bu dönem önümüzde iki yol haritası var. Artık eskiyen dokusu bozulmuş şehirleri adaletli bir şekilde kentsel dönüşümlerini sağlayacağız.  Bunları hükümetimizle hayta geçireceğiz. Artık ülkemizin üretimine,  sanayisine ve yatırımına daha çok önem vereceğiz. Artık gençlerimizin doğum büyüdüğü yerde korunmasını ve gelişmesini istiyoruz" diye konuştu.

Haber: Dilber BAHADIR-Ekrem ASLAN 
 

Yorumlar (0)
21°
açık
Namaz Vakti 23 Eylül 2019
İmsak 04:51
Güneş 06:16
Öğle 12:32
İkindi 15:56
Akşam 18:38
Yatsı 19:58