Hilas Otel

Çelik İnşaat

Yeşilyurt AVM'den babalara özel

Yeşilyurt AVM ziyaretçileri, 15 -16 Haziran tarihlerinde Babalar Günü'ne özel gerçekleştirilecek 'El Heykeli' etkinliği ile bu anlamlı günü unutulmaz kılacak

Yeşilyurt AVM'den babalara özel
banner1314

Samsun'un çekim merkezi Yeşilyurt AVM, 'Babalar Günü' için hem eğlenceli hem de romantik bir sürpriz hazırladı. Yeşilyurt AVM misafirleri, 1. katta kurulacak aktivite alanında, 15-16 Haziran tarihlerinde misafirlerin beğenisine sunulan taş heykel standında birbirinden özel hediye seçeneklerini Babalar Günü'nde, baba ve baba adayları için yaptırabilecek. El ve heykelleri ile parmak izlerine kadar görebilecek şekilde üretilen taş heykellerin sahibi olmak için, Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde bulunan mağazalardan toplamda ya da tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmak yeterli.
    
UNUTULMAZ OLACAK

Yeşilyurt AVM ziyaretçileri 'El Heykeli' ile eğlenirken, özel anlarını ölümsüzleştirecek heykellerin de sahibi olacak. Alışveriş ve eğlencenin Atakum'daki adresi Yeşilyurt AVM birbirinden eğlenceli etkinlikleri, bir gün değil her gün kazandıran Lucky Card'ı ve birbirinden avantajlı hediye kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini eğlence ve avantaja dönüştürmeye devam ediyor. Detaylı bilgi ve yapılan kampanyalara Facebook, Twitter ve İnstagram sayfalarından ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300