Yeşilyurt AVM'de Cansu Çebi rüzgarı

Samsun'da Yeşilyurt AVM ile Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen "Fasl-ı Şahane " etkinlikleri kapsamında vatandaşlar, DJ İnanç'ın performansının ardından, Samsun'un sevilen sanatçısı Cansu Çebi'nin seslendirdiği şarkılar ile coşkulu bir akşam yaşadı.

Yeşilyurt AVM'de Cansu Çebi rüzgarı
banner1314

"Fasl-ı Şahane " etkinlikleri kapsamında Ramazan'ın 20'inci gününde eğlence DJ İnanç'ın performansı ile başladı. Fasl-ı Şahane'ye gelen Samsunlular hareketli müzikler ile coşkulu bir başlangıç yaptı. DJ İnanç'ın performansının ardından sahneye Samsun'un sevilen sanatçılarından biri olan Cansu Çebi çıktı. Çebi, söylediği birbirinden güzel şarkılarla dinleyicilerine muhteşem bir akşam yaşattı.    

ESKİ RAMAZANLAR YAŞATILIYOR

Yeşilyurt AVM’nin açık otopark alanına kurulan Ramazan Sokağı konsepti ile Ramazan boyunca devam edecek olan birbirinden keyifli sahne gösterileri, açık hava sinema gösterimi, tiyatro oyunları, fasıl dinletileri, lunapark alanı ve konserler, eski Ramazanların ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Fasl-ı Şahane etkinlikleri Ramazan ayı boyunca birçok ünlü sanatçının katılımı ile devam edecek.

Haber: Hande ONAT

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 22:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312