banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Cemil Deveci'ye haciz şoku

31 Mart Yerel Seçimleri sonucu Atakum Belediye Başkanı seçilen Av. Cemil Deveci, düzenlenen devir teslim töreni ile belediye başkanlığı mührünü ve makamı devir aldı. Deveci, göreve başlamasının ilk saatlerinde, önüne gelen haciz dosyası ile şok yaşadı.

ATAKUM 08.04.2019, 16:47 09.04.2019, 09:12
Cemil Deveci'ye haciz şoku
banner1343

Göreve başlamasının üstünden henüz birkaç saat geçmişken önüne gelen icra dosyası ile şok olan Deveci, Atakum Belediyesi’ne icra takibi başlatmış bir şahsın, kamulaştırmadan el atmadan kaynaklı icra takibi dosyası açtırdığını ifade etti. Hukuksal süreç ile alakalı gerekli işlemlerin yapılacağını belirten Başkan Cemil Deveci ‘’ Hizmete başladığımız ilk dakikalarda böyle bir icra takibi ile karşılaşmak üzücü bir durum. Bir enkaz devralacağımızı biliyorduk ancak ilk günden de böyle durumla karşılaşacağımızı tahmin etmemiştik. Gerekli tüm işlemlerin başlatılması için arkadaşlarımız çalışmalara başladılar “  dedi.

Öte yandan, parasızlık içinde bulunan Atakum Belediyesi 4 aydan bu yana personel maaşlarını ödeyemiyordu. Cemil Deveci, "İlk işim personel maaşları ödemek" demişti.


 

Yorumlar (3)
Vay be 6 ay önce
Enkaz edebiyatı başlamış. Amcamız demek ki 5 sene ense yapacak, 5 senenin sonunda "enkaz devraldık, ancak maaşları ödedik" diyecek. İcraat diye de daha önce yapılanları boyatıp millete kasacak. Yersen....Sişli belediyesi 16 aydır maaş ödemiyor, çöpler ortalıkta, bunların gıkları çıkmaz.
Biz de yedik 6 ay önce
Klasik medya oyunlarına chp birinci günden başlamış. Hangi iş güzar birinci gün bu dosyayı çiçeği burnunda başkanın önüne koyar. Belediyelerin onlarca hatta yüzlerce benzer dosyaları vardır. chp zihniyeti el enseye başlamış. Bilin ki bir kaç heykel dışında hiç birşey yapmayacaklar. Cadde ve sokaklardaki çukurlara şimdiden hazırlık yapın bence.
İlk talimat 6 ay önce
Başkanın ilk talimatı: "Kızım oradan bir icra dosyası getir, ha bir de basına haber ver. Patlatalım ilk günden haberi. Zira bu millet bizden icraat bekler. Bizim tek yapabildiğimiz heykel. Onu da bu halk yemez. Hadi canım koş."
19°
açık
Namaz Vakti 22 Eylül 2019
İmsak 04:50
Güneş 06:15
Öğle 12:32
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:59