banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Atakum’da 3 proje  hizmete açıldı

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, yapımı tamamlanan 3 projenin açılışını, törenle gerçekleştirdi.  Başkan Taşçı, "Halkın her kesimini kucaklayan projelerimizden üçünün daha açılışını gerçekleştirdik. Gururluyuz, mutluyuz" dedi

ATAKUM 25.03.2019, 09:54 25.03.2019, 09:57
Atakum’da 3 proje  hizmete açıldı
banner1343

İşitme Engelliler için planlanan Duyum Kafe Park, Otizmli gençlerin istihdama kazandırılıp sosyal hayat içerisindeki yerlerini almalarına katkı sağlayacak olan Otizm Kafe Park ve kuş yetiştirmeye gönül vermiş hayvanseverlerin birarada bulunabileceği Güvercin Kafe Pakrk projelerinin açılışını, Duyum Kafe’den toplu açılış töreni ile gerçekleştiren Başkan Taşçı, büyük mutluluk yaşadığını belirtti. Gerçekleştirilen açılışa Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, İller Bankası Bölge Müdürü Osman Nuri Başaran, eski AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Kurt, eski AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, eski Milli Futbolcu Tanju Çolak ile çok sayıda STK temsilcisi katıldı.

DUYUM KAFE, BÖLGEDE İLK
Atakum İlçesindeki işitme engellilerin sportif ve kültürel faaliyetler içerisinde bulunarak, hem sosyal hayat içerisinde yer almaları hem de istihdama kazandırılmaları için önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "İşitme engelli kardeşlerimizle hep birlikte olduk. İlçemizde, işitme engellilere yönelik bir spor kulübü olması için girişimlerde bulunduk ve Atakum İşitme Engelliler Spor Kulübünü ilçemize kazandırdık. Şimdi de bir diğer önemli projemiz olan Duyum Kafe’yi tamamlayarak gençlerimizin hizmetine sunuyoruz. Sportif faaliyetler, kültürel etkinlikler ve istihdam odaklı eğitimlerin düzenleneceği Duyum Kafe, bölgedeki işitme engelli gençlerimizin buluşma noktası olacak” dedi.

ŞAHİN’DEN TAŞÇI’YA TEŞEKKÜR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, yaptığı selamlama konuşmasında Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür ederek, “Özellikle dezavantajlı gruplara yönelik çok sayıda başarılı çalışmaya imza atan Başkan Taşçı’ya hem şahsım hem de tüm Atakumlular adına teşekkür ediyorum” dedi. 


 

Yorumlar (0)
21°
açık
Namaz Vakti 23 Eylül 2019
İmsak 04:51
Güneş 06:16
Öğle 12:32
İkindi 15:56
Akşam 18:38
Yatsı 19:58