banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Atakum'da gençler istedi, yarışma başladı

banner1357

‘Aşkın Fotoğrafını Çek’ fotoğraf yarışması için belirlenen süre sınırlandırmasını kaldırdıklarını kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "14 Şubat Sevgililer Günü akşamına kadar Atakum sahilinde çekilecek, Samsunspor temalı fotoğraflarla herkes yarışmaya katılabilir” dedi

ATAKUM 11.02.2019, 15:56 11.02.2019, 16:28
banner1353
banner1375

Samsunspor taraftarları ve fotoğraf sanatçıları arasında büyük heyecan uyandıran Aşkın Fotoğrafını Çek yarışması için süre sınırlandırmasının kaldırıldığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, yarışmanın başladığını belirterek, "14 Şubat Sevgililer Günü akşamına kadar çekilecek fotoğraflarla yarışmaya katılmak mümkün. Süre sınırlamasının kaldırılması yönünde gelen yoğun taleplere duyarsız kalamazdık” şeklinde konuştu.

SÜRE SINIRLAMASI KALKTI
Başkan Taşçı öncülüğünde başlatılan ‘Aşkın Fotoğrafını Çek’ fotoğraf yarışması, Samsunsporlu taraftarlar arasında büyük heyecan uyandırdı. Gösterilen yoğun ilgi karşısında memnuniyet duyduğunu söyleyen Başkan Taşçı, süre sınırlandırmasını kaldırdıklarını açıklayarak, “Özellikle gençlerden yoğun ilgi gören yarışmamızda, fotoğrafların 14 Şubat Sevgililer Gününde çekilmiş olma şartı vardı. Katılımın fazla olması ve gençlerimizin talebi üzerine süre sınırlandırmasını kaldırıyoruz. An itibariyle başlattığımız Aşkın Fotoğrafını Çek yarışmasına bugünden itibaren, 14 Şubat Sevgililer Günü saat 19.00’a kadar çekilen Samsunspor ve Atakum Sahili ana temalı fotoğraflarla katılım mümkün. Çekilen fotoğrafların www.askinfotografinicek.” dedi.

BİRİNCİYE 10 BİN TL ÖDÜL
Bu Aşkın Kahramanı Sensin, İlk Doğuşta Aşk ve Samsunspor Çalıştayı gibi önemi projelere imza attıklarını söyleyen Başkan Taşçı, "14 Şubat Sevgililer Günü'nde, Samsunspor merkezli projeler hayata geçirdik. İçerisinde Samsunspor aşkının ön plana çıktığı ve Samsunsporluluk ruhunun daha da güçlenmesini hedefleyerek gerçekleştirdiğimiz bu projelerimize ek olarak, bu yıl da bir fotoğraf yarışmasına imza atmak istedik. Aşkın Fotoğrafını Çek yarışması bu anlamda başarılı bir çalışma olacak. Birinciye 10 bin TL, ikinciye 5 bin TL ve üçüncüye 2 bin 500 TL ödül verilecek olan yarışma, hemşerilerimiz tarafından heyecanla karşılandı. Herkesi bu yarışmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0)