banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Aşkın fotoğraflarını merakla bekliyoruz

banner1357

'Aşkın Fotoğrafını Çek' fotoğraf yarışmasında görev alacak seçici kurul ile bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Dereceye girecek fotoğrafları merakla bekliyorum" dedi

ATAKUM 13.02.2019, 14:44
Aşkın fotoğraflarını merakla bekliyoruz
banner1353
banner1375

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın öncülüğünde başlatılan 'Aşkın Fotoğrafını Çek' fotoğraf yarışmasında görev yapacak seçici kurul, yarışma öncesi değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. Akademisyen, gazeteci ve fotoğraf sanatçısı ağırlıklı seçici kurul, yarışmaya gösterilen ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

14 ŞUBAT'A KADAR SÜRECEK
Seçici kurul ile bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsun’un ilgisini çeken bir yarışma gerçekleştirdiklerini belirterek, "Seçici kurulu, alanlarında uzmanlaşmış ve her kesimin kabulünü gören isimlerden belirledik. Yarışmaya kısa süre kala bu toplantıda, değerlendirme sürecine dair fikir alışverişlerinde bulunduk. Şu ana kadar olan katılımın yüksek olması da bizleri ayrıca mutlu etti. Merak içerisinde, dereceye girmeye hak kazanacak fotoğrafları bekliyoruz” dedi. 14 Şubat Sevgililer Günü akşamına kadar yarışmaya katılımın devam edeceğini ifade eden Başkan Taşçı, “Tüm hemşerilerimizden bu yarışmaya katılmalarını bekliyoruz. Şehrimizin incisi Atakum Sahili ve şehrimizin markası Samsunspor temalı yarışmada çekecekleri fotoğrafları yarışmanın resmi sitesine yükleyerek bu yarışmaya katılabilirler” diye konuştu.

BİRİNCİYE 10 BİN TL
Yarışmada birinci olacak fotoğrafın sahibi 10 bin TL, ikinci 5 bin TL ve üçüncü 2 bin 500 TL ödül kazanacak. Yarışmacılar, 14 Şubat Sevgililer Günü akşamına kadar www.askinfotografinicek.com sitesine yüklenecek fotoğraflarla yarışmaya katılmaya hak kazanacak. Yarışma sürecinin tamamlanmasının ardından değerlendirmelere başlayacak olan seçici kurul, şu isimlerden oluşuyor; Cumhuriyet Savcısı ve Fotoğraf Sanatçısı Vedat Soğukpınar, OMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Metin Eker, OMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ata Yakup Kaptan, OMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Mahir Yerlikaya, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, Samsunspor Medya Sorumlusu Murat Sandıkçı ve Atakum Belediyesi Basın Danışmanı Ahmet Çağdaş Çatoğlu.
 

Yorumlar (0)