Atakum Belediyespor’dan Güzel Haber

atakum-beledıyespor
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atakum Belediyespor’dan Güzel Haber BAL’da boy gösterecek olan Atakum Belediyespor belirtilen ilkeler doğrultusunda TFF’ye bildiride bulunarak 2020-2021 sezonuna katılacaklarını duyurdu

KULÜPLERE BIRAKILDI
TFF tarafından 17 Nisan’da başlaması beklenen Bölgesel Amatör Lig’in mayıs ayının son haftasına ertelendiği açıklanmıştı. Samsun’un BAL’daki temsilcileri sezon hazırlıklarına devam ederken bir yanda da TFF’nin açıklayacağını maç programını dört gözle bekliyordu. Gelinen süreçte, sezon sonunun yaklaşmış olması, sıcakların başlaması, koronavirüs riskinin devam etmesi nedeniyle bazı kulüplerin BAL’da oynama haklarını kaybetmeden bu sezon oynamama taleplerini, bazı kulüplerin de sıkıştırılmış bir takvim ile ligin yeni bir statüyle oynatılması taleplerini dikkate alan Türkiye Futbol Federasyonu, kulüplerin lige katılıp katılmama kararını belirli kıstaslar koyarak kulüplere bıraktı.

HAZIRLIKLAR TAMAM
Alınan kararlardan sonra Atakum Belediyespor Teknik Direktörü İmdat Musa Yıldırır takımın yönetim kurullarından çıkacak kararı beklediğini ve BAL için iyi bir şekilde hazırlandıklarını belirmişti. Ardından Turuncu – Mavili ekip sosyal medya hesaplarından Bölgesel Amatör Lig’e katılacaklarını belirterek, “2020-2021 sezonu Bölgesel Amatör Lig’e katılma kararı alan ekibimiz, Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirttiği ilkeler doğrultusunda bütün evraklarını federasyona teslim ederek işlemlerini tamamladı. Camiamıza hayırlı olmasını diliyoruz” bilgisini yayınladı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir