Atakum Belediyesi’nden Farkındalık! Yoğun Katılım

atakum-belediyesinden-anlamli-farkindalik
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atakum Belediyesi’nden Farkındalık! Yoğun Katılım Atakum Belediyesi ve EKOBİD iş birliğinde Atakum sahilinde gerçekleştirilen etkinlikte temiz çevre, “Temiz çevre, sağlıklı kent için pedal çeviriyoruz” mottosuyla etkinlik gerçekleştirildi.

Atakum Belediyesi ile Ekolojik Yaşam Bisiklet Derneği (EKOBİD) iş birliğinde Çevre Haftası nedeniyle “Temiz çevre, sağlıklı kent için pedal çeviriyoruz” etkinliği gerçekleştirildi. Çobanlı İskelesi’nde başlayan bisiklet turuna Atakum Belediye Başkan Yardımcısı Şeref Aydın, EKOBİD üyeleri ve çok sayıda yurttaş katıldı.

AW342140 01 scaled Ana Manşet

ÇEVRE ANLAYIŞINI GELİŞTİRMELİYİZ

Doğa ve yaşam alanlarının temizliğine dikkat çekilen etkinlikte konuşan Başkan Yardımcısı Aydın, “Atakum Belediyesi olarak yaşayan tüm canlıların, doğanın düzenini bozmadan, yaşadığımız alanları temiz ve yaşanabilir kılmak için büyük çaba harcıyoruz. Çocuklarımıza bırakacağımız geleceğimizi tükettik. Bu sorumluluklarımızı unutmadan birlikte hareket etmeliyiz. Bu etkinlik bu anlamda çok önemlidir. İklim değişikliklerinin olumsuz sonuçları bizi uyarıyor. Sürdürülebilir bir çevre anlayışını geliştirmeliyiz” diye konuştu.

AW342140 04 scaled Ana Manşet

AW342140 05 Ana Manşet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir