doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Atakum Belediyesi, İronik Paylaşımla İsyan Etti! “Yarın Öbürgün Gelip…”

atakum-ironik-paylasimla-isyan-etti
Daha Fazla Göster

Atakum Belediyesi, İronik Paylaşımla İsyan Etti! “Yarın Öbürgün Gelip…” AK Partili yönetimin borçları nedeniyle kapısı sürekli icra memurlarınca çalınan Atakum Belediyesi ironik bir paylaşımla adeta isyan etti

Atakum Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı ironik bir paylaşımla peş peşe gelen haciz ve icra kararlarına “Yarın, öbür gün hizmet binamıza böyle absürt bir afiş asarsanız şaşırmayacağız” açıklamasıyla tepki gösterdi.

atakum belediyesi 2009 Ana Manşet

BU KEZ DE KÜLTÜR MERKEZİ

Atakum Belediyesi’nin AK Partili eski yönetimin borçları nedeniyle icra mahkemesi tarafından 7 milyon 849 bin 420 liraya satışa çıkarılan Seyir Tesisi’nin ardından icra memurlarının bu kez Vedat Türkali Eğitim Sanat ve Kültür Merkezi binasına gittiği öğrenildi.

SİZİ İKNA EDEMİYORUZ!

Atakum Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Seyir Tesisimizi satışa çıkartıyorsunuz, Kültür Merkezimize icra memurları geliyor. Belli ki bu yerlerin bir kamu hizmet binası olduğuna ikna edemiyoruz sizi. Yarın, öbür gün hizmet binamıza böyle absürd bir afiş asarsanız şaşırmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde CHP ve İYİ Partililer, Atakum Belediyesi’nin banka hesaplarına koyulan hacizlere tepki göstermiş, CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, “Meydanı boş sanmayın. Başkanımız Cemil Deveci’nin arkasındayız” açıklamasında bulunmuştu.

DİLBER BAHADIR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir