AtaÇocuk Sağlıkçıların Çocuklarına Kucak Açtı

AtaÇocuk Sağlıkçıların Çocuklarına Kucak Açtı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AtaÇocuk Sağlıkçıların Çocuklarına Kucak Açtı AtaÇocuk Anaokulu, tam kapanma döneminde AtaÇocuk’a kayıtlı olsun veya olmasın sağlıkçıların çocuklarına kapılarını açtı.

 

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin sözünü verdikten sonra hayata geçirdiği, kentteki çocukların çağdaş ve modern bir eğitimle geleceğe güçlü bireyler olarak hazırlandığı AtaÇocuk Anaokulu’nun kapıları tam kapanma döneminde sağlık emekçilerinin 3-6 yaş arası çocuklarına açıldı.

AtaCocuk Saglikcilarin Cocuklarina Kucak Acti Ana Manşet

AtaÇocuk Anaokulu, 29 Nisan -17 Mayıs tarihlerinde tam kapanma sürecinden muaf velilerin ve AtaÇocuk’a kayıtlı olması şartı aranmaksızın sağlık kuruluşlarında çalışan ebeveynlerin çocuklarına kapılarını açtı. Kahraman sağlıkçılar çocuklarını tam kapanma dönemi boyunca Mevlana Mahallesi 741. sokakta bulunan AtaÇocuk Mevlana Şubesi’ne götürebiliyor. Ayrıntılı bilgi almak için ise sağlık emekçisi ebeveynler 444 40 55 numaralı hattı arayabiliyor.

AW311910 01 Ana Manşet

“Kahramanların evlatları bizim için değerli”
Korona virüs döneminde kahramanca mücadele eden sağlık çalışanlarının evlatlarına kapılarını açmaktan mutluluk duyduklarını belirten AtaÇocuk yetkilileri, “Kahraman sağlık emekçilerimizin çocukları bizler için çok değerli. Bu dönemde sağlıkçılarımıza bir nebze katkımız olursa bundan mutluluk duyarız. AtaÇocuk eğitimcilerimizle ile sağlık emekçilerimizin çocuklarını AtaÇocuk sınıflarına bekliyoruz” diye konuştu.

AW311910 02 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir