Yedi Gündür Kayıp Halil Buğra İçin Umutlar Tükeniyor

Başiskele ilçesindeki okulundan çıktıktan sonra bindiği vapurdan inmeyen ve 7 gündür her yerde aranan 17 yaşındaki Halil Buğra Kurnaz’ın ayakkabısının denizden çıktığı öne sürüldü.Başiskele’de okuduğu özel okuldan çıktıktan...

Yedi Gündür Kayıp Halil Buğra İçin Umutlar Tükeniyor
banner1314
Başiskele ilçesindeki okulundan çıktıktan sonra bindiği vapurdan inmeyen ve 7 gündür her yerde aranan 17 yaşındaki Halil Buğra Kurnaz’ın ayakkabısının denizden çıktığı öne sürüldü.

Başiskele’de okuduğu özel okuldan çıktıktan sonra Gölcük’e giden ve görüntüsü son olarak Karamürsel Alp isimli yolcu vapurunda güvenlik kameralarına yansıyan bir daha da kendisinden haber alınamayan Halil Buğra Kurnaz için arama çalışmaları denizden ve havadan devam ediyor. Yalova Emniyet Müdürlüğü Deniz Liman Şubesi Müdürlüğü’nden gelen özel 4 dalgıç ekibi, arama çalışmalarına destek vermek üzere Gölcük Kavaklı sahiline geldi. Arama yapan ekipler tarafından Halil Buğra Kurnaz’a ait olduğu iddia edilen ayakkabının İzmit Marina sahil şeridinde bulunması her şeyi değiştirdi. Son olarak yolcu vapurunda görüldüğü gerekçesiyle denize atlamış ya da düşmüş olabileceği ihtimali üzerinde duran emniyet yetkililerinin, Gölcük açıklarında da arama yapacakları öğrenildi. 4 dalgıç su altında arama yaparken, çok sayıda bot ve tekne Buğra’nın cansız bedeninin su üstüne çıkmış olabileceği düşüncesiyle su üstünde arama çalışmalarına devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312