Van'daki Silahlı Saldırının Ardından

Van’da güvenlik güçleri tarafından yapılan çalışmalar sonucu, önceki gün 3 kişinin öldüğü ve 3 kişinin yaralandığı 4 ayrı olayın faili olduğu iddia edilen M.S.E.'nin, ölü olarak bulunduğu belirtildi.İl Emniyet Müdürlüğü’nden...

Van'daki Silahlı Saldırının Ardından
banner1314
Van’da güvenlik güçleri tarafından yapılan çalışmalar sonucu, önceki gün 3 kişinin öldüğü ve 3 kişinin yaralandığı 4 ayrı olayın faili olduğu iddia edilen M.S.E.'nin, ölü olarak bulunduğu belirtildi.

İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar sonucunda; 14 Nisan 2014 günü saat 11.30 sıralarında ilimiz Gürpınar ilçesi Dikbıyık köyü yakınlarından silah seslerinin geldiği yönünde istihbari bilgilerin alınması üzerine, hızlı bir şekilde helikopterler vasıtasıyla İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı'ndan oluşan karma timlerle belirtilen ihbarın geldiği yere intikal edilmiş. Olay yerine gidildiğinde 08 Nisan 2014 günü ilimiz merkezinde T.E., E.G. ve M.Ç.'nin öldürülmesi, C.B., S.O. ve V.P. isimli şahısların ateşli silahla yaralanması olaylarının şüphelisi olarak aranan M.S.E. isimli şahıs ölü olarak bulunmuştur. Meydana gelen olaylarla ilgili adli tahkikat ilgili birimlerimizce devam etmektedir” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312