Üniversiteliyi Öldüren Sürücüyü Yakalayanlar Ayın Polisi Seçildi

Samsun'da kaldırımda otobüs bekleyen üniversite öğrencisine çarparak ölümüne sebep olup kaçan, kimliği belirsiz sürücüyü yakalayıp adalete teslim eden 1'i komiser yardımcısı 3 polis, Samsun'da 2014 Haziran ayı polisi seçildi.Kaza,...

Üniversiteliyi Öldüren Sürücüyü Yakalayanlar Ayın Polisi Seçildi
Samsun'da kaldırımda otobüs bekleyen üniversite öğrencisine çarparak ölümüne sebep olup kaçan, kimliği belirsiz sürücüyü yakalayıp adalete teslim eden 1'i komiser yardımcısı 3 polis, Samsun'da 2014 Haziran ayı polisi seçildi.
Kaza, Canik ilçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi Yavuz Selim Köprüsü altı çevre yolu üzerinde 15 Haziran 2014 gece saat 01.00 sıralarında meydana gelmişti. Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü son sınıf öğrencisi 24 yaşındaki İsmail Kılıç, Samsun'dan Trabzon'a dönmek için yol kenarında kaldırımda otobüs beklerken plakası ve sürücüsü tespit edilemeyen bir minibüsün çarpması sonucu hayatını kaybetmişti. Olaydan sonra kaçan araç plakası ve sürücü belli olmayan ölümlü kazaya karışan 17 yaşındaki ehliyetsiz sürücüsü K.G.'yi yakalayarak adalete teslim eden Samsun Emniyet Müdürlüğü Cinayet Bürosu’nda görevli komiser yardımcısı Yunus Emre Bodur ve polis memurları Ahmet Tural ve Fikret Arkan, Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz tarafından "kaçan kimliği belirsiz sürücünün yakalanıp tutuklanmasına kadar duyarlı, özverili, titiz davranıp mesai arkadaşlarına örnek teşkil ettikleri için Samsun'da 2014 Haziran Ayı'nın polisi seçildiler. Komiser Yardımcısı Bodur ve polis memurları Tural ve Arkan'ın fotoğrafları Samsun Emniyet Müdürlüğü binasının lobisindeki ayın polisi panosuna asıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127