banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1334

banner1534

Tanıştığı adamı fantezi yalanıyla öldürdü

Avustralya'da Jamie Lee Dolheguy isimli kadın, flört uygulaması üzerinden tanıştığı Maulin Rathod'u cinsel fantezi oyuncağı ile boğarak öldürdü.

ASAYİŞ 24.10.2020, 20:50
736
Tanıştığı adamı fantezi yalanıyla öldürdü

Flört uygulaması Plenty of Fish'te tanıştığı Maulin Rathod'u fantezi yapmak için kandırdığını itiraf eden Jamie Lee Dolheguy kadın, 'boğulma' fantezisini kurbanın kabul ettiğini ileri sürdü.

 Birlikte oldukları sırada bir seks oyuncağının kablosuyla Maulin Rathod'u boğmaya başladığını ve o sırada "Sanırım ben bir psikopatım" dediğini aktaran Jamie, daha sonra sıkmaya devam ettiğini söyledi.

 "O sırada daha fazla sıkmaya başladım. Ardından kulağına eğilip, sorun olmadığını söyledim" diyen Jamie, bu planını önceden tasarladığını mahkemede itiraf etti.

 "Onu öldüreceğimi biliyordum"Onu öldüreceğimi biliyordumCinayet öncesinde Google'da "bu gece eğlenmek için birini öldüreceğim" ve "bir cinayet işlemek ve bundan sıyrılmak için 10 adım" aramaları yaptığı belirlenen Jamie olayı şöyle anlattı:5"Bu yaptığımın cinayet olduğunu biliyorum. Evet haklısınız bunu ben yaptım."6"Sadece bir dürtü hissettim... Neredeyse sigara içen biri gibi... Kimse yardım edemez, sadece yapmak zorundaydım..."7"Geldiği takdirde onu öldüreceğimi biliyordum. Gelmeseydi hiçbir şey olmayacaktı ancak o geldi."8"Tam o sırada ona üzgün olduğumu söyledim ve seks oyuncağının ipiyle boğdum. O sırada gözlerime bakıyordu."9Jamie, çocukken aşırı istismara uğradı ve 10 yaşında bakıma alındı. Kendine zarar verme ve intihar girişimleri geçmişi var ve 14 yaşından itibaren tam zamanlı bakıcılarla yaşıyordu. 18 yaşından itibaren ise yalnız yaşamaya başladı.

Yorumlar (0)