Manisa’da Kaçak Sigara Operasyonu

Manisa Emniyet Müdürlüğü görevlilerince, doğu illerinden Manisa’ya gelen bir TIR içinde yapılan aramada, 71 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. TIR’da bulunan 2 şüpheli de adli mercilere sevk edildi.Salihli Cumhuriyet Başsavcılığı...

Manisa’da Kaçak Sigara Operasyonu
banner1314
Manisa Emniyet Müdürlüğü görevlilerince, doğu illerinden Manisa’ya gelen bir TIR içinde yapılan aramada, 71 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. TIR’da bulunan 2 şüpheli de adli mercilere sevk edildi.
Salihli Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Manisa Emniyet Müdürlüğü görevlilerince il merkezi ve ilçelerde gümrük kaçağı sigara satışı yapan şahıslara yönelik yapılan çalışmada Manisa ve ilçelerine TIR’la, doğu illerinden yüklü miktarda kaçak sigara getirileceği bilgisi alındı. Takibe alınan TIR, Kula istikametinden Manisa il sınırlarına giriş yaparak Salihli ilçesinde seyir halindeyken durduruldu. Salihli Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan alınan arama ve el koyma kararı gereğince TIR’da yapılan aramada, 71 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. TIR’da yakalanan 2 şüpheli de adli mercilere sevk edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312