banner1313

banner1300

banner1334

Kocaeli'de Hırsızlık Şebekesine Darbe

Kocaeli'de Diyarbakır'dan getirdikleri çocuklara hırsızlık yaptırdıkları belirlenen örgüte yönelik düzenlenen operasyonda 8 kişi gözaltına alındı.Edinilen bilgiye göre, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından suç işlemek...

3. SAYFA 14.04.2014, 21:27
Kocaeli'de Hırsızlık Şebekesine Darbe
Kocaeli'de Diyarbakır'dan getirdikleri çocuklara hırsızlık yaptırdıkları belirlenen örgüte yönelik düzenlenen operasyonda 8 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından suç işlemek için örgüt kurmak, örgüt faaliyetleri çerçevesinde gece vakitleri iş yerlerinden ve ikametlerden hırsızlık yapmak, mala zarar vermek ve haksız kazanç temin etmek suçlarına yönelik planlı çalışmalar sonucu Kocaeli ve Diyarbakır illerinde eş zamanlı operasyon düzenlenmiş, Y.Ç, O.Ç, Y.Ç, E.T, M.S.T, M.A, B.G. ve H.S isimli toplam 8 şüpheli yakalanarak Kocaeli'ne getirildi. Olaylar ile ilgili yakalanan 8 şüpheli Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığına mevcutlu olarak çıkarılmış, şüpheli M.S.T, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken 7 şüpheli tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!