banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1525

banner1324

Kazada ölen adamın hikayesi yürek burktu

banner1357

TEKİRDAĞ’DA GEÇTİĞİMİZ GÜN MEYDANA KAZADA HAYATINI KAYBEDEN RECEP ÇETİN’İN, DOLMUŞ PARASI OLMADIĞI İÇİN YOLDA YÜRÜDÜĞÜ ÖĞRENİLİRKEN, YAŞAM HİKAYESİ YÜREK BURKTU.

ASAYİŞ 13.10.2020, 12:52
2
Kazada ölen adamın hikayesi yürek burktu
banner1353
banner1375

Tekirdağ’da geçtiğimiz gün meydana kazada hayatını kaybeden Recep Çetin’in, dolmuş parası olmadığı için yolda yürüdüğü öğrenilirken, yaşam hikayesi yürek burktu.

Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Çerkezköy–Kapaklı yolu Yünsa Kavşağı’nda meydana gelen kazada, otoyolda karşıdan karşıya geçmeye çalışan Recep Çetin (36), bir otomobilin kendine çarpması sonucu hayatını kaybetmişti. 36 yaşında 3 kız çocuğu babası adamın vefatının ardından ortaya çıkan hikayesi, göz dolduran cinstendi.

Kapaklı ilçesi Bahçelievler Mahallesi’nde ikamet ettiği öğrenilen Çetin’in, Çerkezköy’de bir kahvehanede çalıştığı ve o gün cebinde dolmuş parası olmadığı için işten eve yürüyerek dönmek zorunda kaldığını öğrenildi. Ayrıca ayağında rahatsızlık olduğu da söylenen Çetin’in, muhtemelen bu rahatsızlık nedeniyle kazadan kaçamadığını ve hayatını kaybettiği belirtildi.

Ödenmemiş fatura borçları var

Bir süredir hayırseverlerin yardımı ile geçimini sağlayan Çetin’in, ölümünün ardından geriye 3 yetim ve ödenmemiş faturalar bıraktığı söylendi.

Yorumlar (0)