Karda Aç Kalan Kurt Şehre İndi

Bursa'nın İznik İlçesinde, Yaralı Bir Kurt, Karda Yiyecek Bulamayınca Şehre İndi. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Ekiplerin Yakaladığı Yaralı Kurdu Besledi.

Karda Aç Kalan Kurt Şehre İndi
banner1314
Bursa’nın İznik ilçesinde, yaralı bir kurt, karda yiyecek bulamayınca şehre indi. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, ekiplerin yakaladığı yaralı kurdu besledi.
Çetin kış şartları yüzünden aç kalan bir kurt Kaynarca Mahallesi’ne indi. İznik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Park ve Bahçe İşleri tarafında yapılan operasyonla yakalanan yaralı kurt ilçe merkezine getirildi. Meraklı vatandaşlar kurdun başına toplandı.
Kaynarca Muhtarı Ali Ayan, "Mahalle sakinlerinden Fahri Yılmaz bir kurt gördüğünü bildirdi. Ben de zabıtaya bilgi verdim. Ekipler kurdu yakalayıp götürdü" dedi.
İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, "Açlıktan iyice halsizleşen ve yaralı olan kurdu yol kenarına pusmuş halde ekiplerimiz buldu. Çok şükür kimseye saldırmamış. Kurdu Bursa Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü’ne gönderdik. Bir hafta bakımı yapıldıktan sonra yenide ormana salınacak" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308