Hamile Çocuk Geline Koca Dayağı

Adana'da, 14 yaşında evlenen 16 yaşındaki altı aylık hamile olan çocuk gelin, kocası tarafından darp edildiğini ileri sürerek polis merkezine başvurdu.Olay, merkez Yüreğir ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, G.D. 14 yaşında iken Yunus...

Hamile Çocuk Geline Koca Dayağı
banner1314
Adana'da, 14 yaşında evlenen 16 yaşındaki altı aylık hamile olan çocuk gelin, kocası tarafından darp edildiğini ileri sürerek polis merkezine başvurdu.

Olay, merkez Yüreğir ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, G.D. 14 yaşında iken Yunus S. (27) ile yaşı küçük olduğu için dini nikahla evlendirildi. Koca Yunus S de evlendikten sonra sürekli eşini dövmeye başladı. Ancak buna rağmen çocuk gelin kocasının yanında durmaya devam etti. Evliliklerinin ikinci yılında çocuk gelin, hamile kaldı. Hamilelik döneminde de kocası tarafından dayak yedi. Bağımlı olduğu iddia edilen öfkeli koca, 6 aylık hamile eşini dün yine dövdü. Kocasından yediği dayaklara dayanamayan çocuk gelin G.D, annesi Gönül D'ün yanına giderek, "Anne kocam beni her gün dövüyor" diye ağladı. Bunun üzerine annesi polis merkezine giderek şikayette bulundu. Polis, hamile olduğu için kontrol amacıyla gelini önce hastaneye götürdü ardından sağlık raporu alması için adli tıp birimine getirdi. Burada anne Gönül D, basın mensuplarının sorusu üzerine uyuşturucu bağımlısı olduğunu iddia ettiği damadının kızını her gün dövdüğünü söyledi.

Polis, olayla ilgili kocayı aramaya başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312