banner1313

banner1300

banner1334

Cezaevindeki Patronunun Evini Soydu

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde eski patronundan alacağı olan çalışan, cezaevine giren patronunun evini soydu. Polis ekipleri, yatak odasında 'Patron, al sana hediyem sağol abi' yazılı bir de not buldu.Olay, Cumhuriyet Mahallesi Yenice...

3. SAYFA 14.04.2014, 16:42
Cezaevindeki Patronunun Evini Soydu
Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde eski patronundan alacağı olan çalışan, cezaevine giren patronunun evini soydu. Polis ekipleri, yatak odasında 'Patron, al sana hediyem sağol abi' yazılı bir de not buldu.

Olay, Cumhuriyet Mahallesi Yenice Caddesi’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir eve hırsız girdiği ihbarını alan polis ekipleri olay yerine gittiklerinde A.Y. isimli şüpheliyi yakalayarak polis merkezine götürdü. Şüpheli A.Y., ifadesinde daha önceden konfeksiyon mağazası olan C.E.’nin yanında çalıştığını, 400 TL alacağı olduğunu, C.E.’nin cezaevine girmesinden dolayı parasını alamadığını, olay günü yanına pense alarak C.E.’nin evine gittiğini, kapıyı kırarak içeri girdiğini, salonda bulunan dizüstü bilgisayarı aldığını, dışarı çıktığında İ.T. isimli kişinin kendisini yakalayıp darp ettiğini belirtti.

Alacağı olduğu için C.E.’nin evine girdiğini belirten A.Y. olayı son çare olarak yaptığını, pişman olduğunu ifade etti.

Olay yeri inceleme ekiplerinin evde yaptığı incelemede ise ilginç bir nota rastlandı. A.Y.’nin patronunun yatak odasına 'Patron, al sana hediyem, sağol abi' yazan bir not bıraktığı tespit edildi. Olayın ardından A.Y. gözaltına alındı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!