banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Adana’da 10 Bin Şişe Sahte İçki Ele Geçirildi

banner1357

Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları operasyonda piyasaya sürülmek üzere olan 10 bin şişe sahte içki ele geçirdi.Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü...

3. SAYFA 08.01.2015, 09:39
Adana’da 10 Bin Şişe Sahte İçki Ele Geçirildi
banner1353
banner1375
Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları operasyonda piyasaya sürülmek üzere olan 10 bin şişe sahte içki ele geçirdi.
Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Seyhan ilçesi Dağlıoğlu Mahallesi’nde bir depoda piyasaya sürülmek istenen sahte içki ve sigara bulunduğunu belirledi.
Harekete geçen ekipler düzenledikleri operasyonda, depoda 10 bin şişe rakı, votka, viski türü içki ele geçirdi. Olayla ilgili M.Y. ve A.E. isimli 2 şahıs gözaltına aldı. Polis depoda içkilerin yanı sıra boş şişe ve içki yapımında kullanılan malzemelere de el koydu.
Yapılan incelemede şahısların bütün ünlü içki markaların sahtesini ürettikleri belirlendi. Zanlılar emniyete getirilerek sorguya alınırken polis yapılan operasyonla sahte içkiden dolayı meydana gelebilecek ölümlerin önüne geçmiş oldu.
Öte yandan, polisin yaptığı başka bir operasyonda ise piyasa değeri yaklaşık 700 bin lira olduğu belirlenen 10 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
Yorumlar (0)