50 Metrelik Kule Vincinde İntihar Girişimi

Bursa’da 4 aydır maaşlarını alamadığını iddia eden 2 işçi, yaklaşık 50 metre yüksekliğindeki kule vincine çıkarak intihara kalkıştı.Edinilen bilgiye göre olay, merkez Osmangazi ilçesi Zafer Mahallesi’nde meydana geldi. Bir inşaatta...

50 Metrelik Kule Vincinde İntihar Girişimi
banner1314
Bursa’da 4 aydır maaşlarını alamadığını iddia eden 2 işçi, yaklaşık 50 metre yüksekliğindeki kule vincine çıkarak intihara kalkıştı.

Edinilen bilgiye göre olay, merkez Osmangazi ilçesi Zafer Mahallesi’nde meydana geldi. Bir inşaatta çalışan 2 işçi, 4 aydır maaş alamadıklarını iddia ederek, 50 metre yüksekliğindeki kule vincine çıktı. İ.A. ve S.P., polislerin, ‘paran hazır, aşağı gel’ demesine rağmen ikna olmadı. İ.A., olay yerine belediye başkanını isteyerek, aşağıya inmeyeceğini söyledi. 1 saatlik uğraşın ardından ikna edilen 2 kişi polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

4 aydır paralarını alamadıklarını iddia eden İ.A., “Çocuğumu askere göndereceğim, çocuğumun cebine para koyamıyorum. Ben bir vatan sevdalısı olarak bugüne kadar böyle bir işe kalkışmadım. Ama bunlar bu işe kalkışmama sebep oldular. Sabah gittim, görüştüm ama alacağımı ödemediler” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308