banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Asarcık AK Parti-MHP Belediye Meclis üyesi aday listesi

banner1357

31 Mart'ta seçimlere katılacak partiler seçim kurullarına listelerini bildirdi. Başkan adayları ve meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi. Asarcık AK Parti-MHP Belediye Meclis üyesi adayı listesi

ASARCIK 19.02.2019, 18:28 19.02.2019, 18:29
Asarcık AK Parti-MHP Belediye Meclis üyesi aday listesi
banner1353
banner1375

31 Mart'ta seçimlere katılacak partiler seçim kurullarına listelerini bildirdi. Başkan adayları ve meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi.

Yerel seçimlere katılacak siyasi partiler seçim kurullarına aday listelerini bildirdi. Belediye başkan adayları ve belediye meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi.

Siyasi partiler hem kalan belediye başkan adaylarını hem de belediye meclis üyelerini belirlemek için hummalı çalışma yürüttü.

SÜREÇ NASIL İŞLEDİ?

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) seçim takvimine göre, büyükşehir belediye başkan adayı ve büyükşehir belediye meclis üyeleri listesi il başkanlıkları tarafından; belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyelikleri seçimlerine ait aday listeleri ise ilçe başkanlıkları tarafından seçim kurullarına teslim edildi.

Bağımsız adaylar dahil geçici aday listeleri, il ve ilçe seçim kurullarınca 22 Şubat'ta ilan edilecek ve itirazlar başlayacak. Sürecin tamamlanmasının ardından kesin aday listeleri, 3 Mart'ta ilan edilecek.

Asarcık AK Parti-MHP Belediye Meclis üyesi aday listesi

Asil üye


Çakır Demirci
Hakan Berşe
Reşit Konuşuk
Sevilay Kemaloğlu


Kontenjan


Fatih Kocabalta
Hüseyin İtkü
Hüseyin Şahin
Mustafa Oytun


 

Yorumlar (0)