Ekrem İmamoğlu için kuyruğa girdiler...

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu için başlatılan yardım kampanyasına Artvin'den büyük destek geldi. Vatandaşlar, bağışta bulunabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. 

Ekrem İmamoğlu için kuyruğa girdiler...
banner1314

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyası için başlatılan yardım kampanyasına Artvin'in Ardanuç ilçesinden büyük destek geldi. İmamoğlu Beylikdüzü Belediye Başkanı olduğu dönemde Beylikdüzü ile kardeş ilçe olan Ardanuç'ta, CHP İlçe Başkanlığı organizasyonunda gerçekleşen yardım kampanyasına yüzlerce vatandaş katıldı. 20 TL'lik bağış kampanyası için Ziraat Bankası önünde uzun kuyruklar oluştu.

Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada 'İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ilçemizi birçok kez ziyaret etti. Hatta Beylikdüzü Belediyesi bizim kardeş belediyemizdir. Bugün Ekrem İmamoğlu’na destek için Ardanuç halkıyla birlikte köylerinden traktörle gelen çiftçilerimiz, köylülerimiz bugün burada. Ardanuç zengin bir ilçe değil ama bugüne kadar bize hep Ekrem İmamoğlu yardım etti. Bu kez biz ona destek olmak istedik.' dedi.

Köylerinden bazı vatandaşların traktörleri ile ilçe merkezine geldiği gözlenirken, sıraya girenler açılan hesap numarasına bağışta bulundular. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300