Yakakent’te filografi kursuna yoğun ilgi

Yakakent Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Filografi ve Dekoratif El Sanatları Kursu yoğun ilgi görüyor

Yakakent 15.01.2019, 15:42
175
Yakakent’te filografi kursuna yoğun ilgi

Yakakent Belediyesi tarafından açılan Filografi ve Dekoratif El Sanatları Kursu'nu ziyaret eden Yakaknet Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ve AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Günel kursiyerlerle sohbet etti.

Filografi ve Dekoratif El Sanatları Kursu hakkında bilgi veren AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı ve kurs öğretmeni Saliha Korkmaz, kurstaki öğrencilerin çok başarılı ve azimli olduğunu belirtti.

KURSLAR DEVAM EDECEK
Mesleki anlamda kurslar açmaya devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, "Kursiyerlerimiz ortaya gerçekten çok güzel bir işçilik örneği çıkarmışlar. Kısa bir süre içinde kursiyerlerimiz büyük bir yol kat etmişler. Halkımızın istediği, talep ettiği kursları açmaya devam edeceğiz. Kursiyerlerimiz kurslarını bitirdikten sonra hepsi vasıflı işçi olacaktır" dedi.

Başkan Kıyma, "Niyetimiz ve düşüncemiz kurslarımıza katılım sayısını daha yükseklere çıkartmak. Her geçen gün özellikle hanım kardeşlerimizin kurslarımıza olan ilgisi artıyor. Öğrendiklerinizle aynı zamanda ev ekonomisine de katkı sağlıyorsunuz" diye konuştu.
Kendisine gelen talepler doğrultusunda farklı branşlarda kursların da açılabileceğini belirten Başkan Kıyma, kursiyerlere başarılar dileyerek yaptıkları çalışmalarda ve iş hayatlarında başarılar diledi. 


 

Yorumlar (0)