Şentürk'e büyük ödül

Kahya Medya tarafından İstanbul Portaxe’de düzenlenen Altın Taç ödülleri gecesinde, Metafizik Uzmanı Bafralı Beytullah Şentürk, 'En Başarılı Metafizik Uzmanı' ödülünü alarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi

Yakakent 03.03.2019, 11:48 03.03.2019, 11:52
207
Şentürk'e büyük ödül

İstanbul’un ünlü mekanlarından Portaxe’de Kahya Medya tarafından “Gelin Etmeyelim Gelin Eğitelim” sloganı altında kız çocuklarına yardım için düzenlenen Altın Taç Ödül gecesinde Metafizik Uzmanı Bafralı Beytullah Şentürk, 'En Başarılı Metafizik Uzmanı' ödülünü aldı.

ÜNLÜLER AKIN ETTİ
Ödül törenine; aralarında Tanju Çolak, Nuri Alço, Yavuz Seçkin, Çağla Şikel, VaheKılıçarslan, Ivana Sert, Ahmet Selçuk İlhan gibi isimlerin bulunduğu ünlü sanatçılar yer aldı. Ayrıca geceye pek çok partili milletvekilleri ve siyaset adamları da katıldı. 
Pek çok alanda ödüllerin verilmesinin yanında 'metafizik' alanında ödül alan Türkiye’de ilk ve tek isim olan Beytullah Şentürk, gecede dikkat çeken isimler arasındaydı.  Metafizik Uzmanı, bu ödülün sadece bir başlangıç olduğunu ifade ederek, bu alandaki çalışmalarının tüm hızıyla devam edeceğini ekledi.

Haber: Emre ŞAHİNOL
 

Yorumlar (0)