İYİ Parti'nin Yakakent adayı Kadir Güntay

İYİ Parti'den Yakakent Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Kadir Güntay, "Bizimki Yakakent sevdasıdır. Belediyemizin kapıları tüm vatandaşlarımıza açık olacak. Sen, ben ve siyasi görüş ayrımı gözetmeden her vatandaşımıza eşit şekilde davranacağız" dedi

Yakakent 08.01.2019, 18:30 08.01.2019, 18:33
316

Kadir Güntay, İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı'nda düzenlenen basın toplatısında Yakakent Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Toplantıya Samsun İl Başkanı Recep Güleoğlu, ilçe başkanları, teşkilat üyeleri, gençlik kolları ile partililer katıldı.

AYRIM OLMAYACAK
Adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulunan Kadir Güntay, insan odaklı bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini belirterek, "Yakakant'i kazandığımızda bizim için ana felsefemiz insan odaklı bir yönetim anlayışı olacaktır. Afaki hayali olmayan Yakakent'in çehresini değiştirecek, doğaya ve insana saygılı çevre dostu projelerle geleceğiz.Yakakent için el ele vererek en iyisi ve en güzelini yapmaya çalışacağız.Belediye ile halk arasında engelleri kaldırmak için geliyoruz. Belediyemizin kapıları tüm vatandaşlarımıza açık olacak. Sen, ben ve siyasi görüş ayrımı gözetmeden her vatandaşımıza eşit şekilde davranacağız" dedi. 

YAKAKENT BİR SEVDADIR 
31 Mart yerel seçimlerin başarı ile geleceğe umut vadeden bir seçim olacağı kanaatinde olduğunu ifade eden Güntay, "Bizimkisi Yakakent sevdasıdır. Bu sevda benim kişisel hayallerimin sevdası değil, beraberce Yakakent'i hak ettiği yere kavuşturmak turmak için yürüyeceğimiz yoldur. Biz klasik belediyecilik faaliyetlerini mazeretsiz ve eksiksiz yerine getirmeye çalışacağız. Aynı zamanda sosyal ve kültürel etkinliklere önem vereceğiz. Yakakent'in ekonomisinin çıkış yolları turizm ve balıkçılıktır. Bu anlamda tüm müteşebbislerin yolu açılacak ve teşvik edilecektir. Yakakent ve Yakakentliler her şeyin en iyisine layıktır. 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize partimize milletimize, Samsunumuza, Yakakentimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, her şeyin iyi olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

Dilber BAHADIR-Mustafa TOGUR 


 

Yorumlar (0)