Hüseyin Kıyma: Daha yapacak çok işimiz var

AK Parti Yakakent İlçe Başkanlığı, Yakakent Belediye Başkanı ve Başkan adayı Hüseyin Kıyma için Parti binası toplantı salonunda basın açıklaması düzenledi. 

Yakakent 23.01.2019, 17:51 23.01.2019, 17:59
187
Hüseyin Kıyma: Daha yapacak çok işimiz var

31 Mart seçimlerinden önce Samsun’da Yaşar Doğu Spor Salonunda aday tanıtım toplantısına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yakakent Belediye Başkan adayı Hüseyin Kıyma'nın adaylığını ilan ettikten sonra, Bugün AK Parti İlçe Başkanlığı Hüseyin Kıyma için parti binası toplantı salonunda basın açıklaması düzenledi.

AK Parti Yakakent İlçe Binasında gerçekleşen toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Günel, daha yapacak çok işin olduğunu söyleyerek "Adayımız halkında kabulünü gören mevcut başkanımız Hüseyin Kıyma olmuştur kendisine bu kutlu yürüyüşte başarılar diler, AK Parti ilçe teşkilatımız adına hayırlı olmasını dilerim" dedi.

PARTİMİZ DAVA PARTİSİ

Partimiz dava partisi diyen Yakakent Belediye Başkanı ve adayı Hüseyin Kıyma, "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın uıygun görmesiyle, sizlerin destek ve katkılarıyla ikinci defa aday gösterildim.  İnşallah 31 Mart akşamı ciddi bir oy farkıyla Yakakent'imiz de Turizm şehri, Yakakent'imizin doğa harikası ilçemizde 2004 yılında olduğu gibi tekrar belediyemize kaldığımız yerden ara vermeden devam edeceğiz. İnşallah 31 Mart akşamı tekrar sizlerin desteği ile hizmetlerimize ara vermeden devam edeceğiz" diye konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI İLE BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ

"Cumhur ittifakında sayın Cumhurbaşkanımızın bahsettiği gibi vatan millet sevdalıları bir tarafta, bir yerlere hizmet edenler bir tarafta" diyen Kıyma sözlerine şöyle devam etti;

Bir tarafta memleketi vatanı düşünmeyen ama ben olayım da gerisi ne olursa olsun diyen bir grup var. Ama Cumhuır ittifakında ise önce vatan, önce memleket, önce millet, önce bayrak, önce devlet diyen bir millet var. Bizler bu düşünceyle, bu duygu ve bu anlayışla memlekete hizmet edeceğiz.

HİZMETLER PARAYLA ÖLÇÜLMEZ

Biz göreve geldiğimiz de alt yapı sorunu ciddi şekilde Yakakent'in sorunuydu, göreve geldiğimiz de biz bu sorunu çözeaceğiz dedik, ama iktidar partisinin insanları alt yapı sorununun giderilmesi 25-30 milyon lira bize bu parayı vermezler diyorlardı. Göreve geldiğimiz günden sonra Yakakent'in altyapı sorunu çözüldü ve şimdi çok şükür öyle bir sıkıntımız kalmadı, saygı değer arkadaşlar hizmetler parayla ölçülmez" bizde ölçmüyoruz.

GENELİN İHTİYACI NEYSE ONU YAPACAĞIZ

Bir çok arkadaşımızın, vatandaşımızın söylediği gibi, bizim dönemimizde olmaz denilenler oldu, yok canım bunlar yapamazlar denilen herşeyi yaptık. 'mağrifet ilfifata tabidir' biz Yakakent'in genel ihtiyaçları neyse o yönde çalışmalarımız olacak. AK Parti olarak, Hüseyin Kıyma olarak 5 yıl daha göreve talibim."

Konuşmadan sonra, Milliyetçi Hareket Partisi Yakakent İlçe Başkanı Erol Apaydın ve yönetimini, AK Parti Yakakent İlçe Başkanı Ahmet Günel, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve AK Parti teşkilat mensupları ile birlikte MHP ilçe başkanlığını ziyaret ettiler. 

Haber : Emre Şahinol / Bafra

Yorumlar (0)