Çiğdem Karaaslan: O ittifak kirleniyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, her zaman millete kulak verdiklerini, insanlarla göz göze, diz dize oturduklarını belirterek, "Bu gün karşı taraftaki ittifak ise git gide daha kirli olmaya başladı" dedi

Yakakent 12.03.2019, 14:13
245
Çiğdem Karaaslan: O ittifak kirleniyor

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Yakakent İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nde partililerle bir araya geldi.

ÇOK ÖZEL BİR İLÇE 
Toplantıda konuşan Çiğdem Karaaslan, "Bizim derdimiz Yakakent’i nasıl ileriye taşıyabiliriz, burası daha nasıl ileri bir seviyeye erişir, çok uzun zamandır bunun derdindeyiz. Çok güzel bir kıyı ilçesi olan Yakakent, turizm açısından da çok değerli bir alan. Turizm demek istihdam demek, turizm demek gençlerin bu ilçeyi terk etmemesi demek" diye konuştu. 

HANIMLAR RAHAT EDECEK
Doğalgazın önümüz yıldan sonra Yakakent’e geleceğinin müjdesini veren Karaaslan, "Hanımlar, doğalgaz sadece ocak için geçerli değil. Doğalgaz aynı zamanda yatırım demek. Doğalgaz bir yatırımcı için burayı cazip kılan bir unsur demek. Doğalgaz artık bir ihtiyaç, şükürler olsun ki Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sayesinde hemen hemen doğalgaza kavuşmamız hiçbir ilçemiz kalmadı. Yakakent ve Alaçam’ımız içn bunu 2019 yılına hedefledik ve inşallah en kısa sürede hayata geçireceğiz" dedi. 

MİLLETİMİZE KULAK VERDİK
Her zaman millete kulak verdiklerini, yeri geldiğinde milletçe oturup ağladıklarını belirten Karaaslan, "İnanmadığımız hiçbir şeyi söylemedik. Ve bu gün karşı taraftaki ittifak git gide daha kirli olmaya başladı. Bugün verdiğiniz oylarla, verdiğiniz destekle beraber AK Parti'mizin ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin, yani vatan sevdalıları, yani millete sevda ile yola çıkanların, yani bu aşkla hizmet etme yolunda ilerleyenlerin, aynı zamanda bu güçlü destekle birlikte, önümüzdeki dönem olması muhtemel tehditlere karşı dik durmasına vesile olacaktır” diye konuştu.

Haber: Emre ŞAHİNOL  


 

Yorumlar (0)