Başkan Kıyma: Önemli olan gönül birliği

Muhtarlarla buluşan Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma "Temel hizmetleri insanların hizmetine sunarsak ve gönül belediyeciliğini uygularsak tüm sorunları çözeriz" açıklamasında bulundu.

Yakakent 26.01.2019, 11:00
36
Başkan Kıyma: Önemli olan gönül birliği

Başkan Hüseyin Kıyma, Ocak ayı muhtarlar toplantısında Yakakentli muhtarlarla bir araya geldi. Kıyma, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek 5 yıllık görev süreci içerisinde yapılan çalışmalardan bahsederek 2019 yılı için yapılması planlanan çalışmaları değerlendirdi.


'HİZMET SEVDAMIZ VAR'
Görevde bulunduğu her an ilçeye hizmet getirme gayreti içinde olduğunun altını çizerek , "İlçemizin her metrekaresine ayrım gözetmeden hizmet götürmenin çabası içerisinde olduk. Bizim ilçemize siyasi olarak beklentimiz yerine hizmet sevdamız var. Önceliğimiz temel projelerimizi hayata geçirmek. Ardından da ülkemizin ve ilçelerimizin en büyük sorunu ve sosyal olgusu olan göçü önlemek. Temel hizmetleri insanların hizmetine sunarsak ve gönül belediyeciliğini uygularsak tüm sorunları çözeriz”  ifadelerinde bulundu.


YAKAKENT DEĞİŞİP GELİŞİYOR
İlçeye yapılan ve yapılacak projelerden bahseden Kıyma son olarak, "İlçemizde birçok alanda sürdürdüğümüz çalışmalarımızın bir kısmını tamamladık, bir kısmında da çalışmalarımız devam ediyor. Halkımıza ne kadar hizmet götürürsek, halkımız bunun karşılığını en iyi şekilde veriyor. Vatandaşlarımızın bize olan güvenini şimdiye kadar boşa çıkarmadık, bundan sonra da çıkartmayacağız. Verdiğimiz sözü tutacağız, tutamayacağımız sözü vermeyeceğiz" diye konuştu


 

Yorumlar (0)