Ünlü oyuncunun kızına tecavüz


15.k görüntülenme

İskoçyalı oyuncu Ewan Mcgregor'ın model kızı tecavüze uğradığını, madde bağımlısı olduğunu ve kürtaj yaptırdığı ile ilgili itiraflarını yayımladı.

23 yaşında olan Clara McGregor, Instagram hesabında yayımladığı itiraflarında akıl sağlığından da bahsetmek istediğini belirterek "Bazı akıl sağlığı sorunlarımdan o kadar utandım ki, arkadaşlarına söylemek bile istemedim." dedi.

4 yaşında başlayan anksiyete hastalığı ile mücadele ettiğini, çocuk yaşta terapiye gitmeye başladığını söyleyen Clara, yapılan psikanaliz ve terapi için minnetar olduğunu söyledi.

Geçmiş travmaları ile ilgilendiğini, bazılarını ise yakınlarda yaşadığından bahseden Clara, anksiyetesinin yaşamını kötü etkilediğini ve yaşamak istediği hayatı yaşayamadığını söyledi

Clara, "Bir doktor bana 'Bu şekilde yaşamak zorunda değilsin' dedi. Haklıydı. Bir kafesteydim ve halen çıkmak için ve ilaç bağımlılığı için mücadele veriyorum. 110 gündür ilaç kullanmadığım için gururluyum " diye konuştu.

Clara ayrıca yaşadığı cinsel istismarı şöyle açıkladı:

"Bana yapılmasına izin verdiğim cinsel istismardan utanıyordum. Gözümdeki morluklar ve adamın bana saldırmasından dolayı kendimi suçladım.

Ama şimdi bu gücü yeniden kazanıyorum. Bağımlılık tedavi merkezine gittim. Orada tanıştığım muhteşem insanlar hayatımı değiştirdi."

Yardım istemekten asla korkmayın diyen genç model "Karanlık zamanlarımda bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Benim için bunları açıklamak gerçekten çok zor, onun için fazla üzerime gelmeyin" dedi.

0 Yorum:

ANASAYFAYA DÖN