Togar: Seçim için değil gelecek için!

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan adayı Hasan Togar, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Kışla ve Kerpiçli Mahallelesi sakinleriyle bir araya geldi.

Tekkeköy 08.02.2019, 17:26
113
Togar: Seçim için değil gelecek için!

31 Mart yerel seimleri çalışmalarına hız kesmeden devam eden başkan Togar, mahalle sakinleri tarafından coşkuyla karşılanırken, programa Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın yanı sıra AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, AK Parti il yönetim kurulu üyesi Üzeyir Bahadır, Meclis üyeleri ve teşkilat üyeleride eşlik etti.


 

62 MAHALLEDE ÖNEMLİ PROJELER...
Tekkeyköy'ün birçok hizmete 5 yıl gibi kısa bir sürede kavuştuğu vurgulayan Başkan Togar, “Beklenilenin üstünde bir gayretle gece gündüz mesai kavramı gözetmeksizin emek harcayarak 62 mahallemizin hepsinde önemli çalışmalara imza atmayı başardık. Her mahallemiz değişimi ve farkı bire bir yaşadı” açıklamasında bulundu


YENİ PROJELER VE HEDEFLER
Mahalle toplantılarındaki gördüğü ilgiden memnuniyeti dile getiren Togar, , “Beş yıl öncesi ile bugün ulaşmış olduğumuz nokta arasındaki farkı herkes çok biliyor. Her alanda önemli gelişmeleri ilçe halkımız ile hep birlikte omuz omuz başardık. Hayal ettiğimiz, hedeflediğimiz her şeye birlikte ulaştık. Önümüzdeki dönemde yapacağımız projelerimiz ve hedeflerimiz şimdiden hazır. Hatta bazılarının çalışmalarına bile başladık”diye konuştu.


OMUZ OMUZA DEVAM
 Başkan Togar son olarak,  “Özellikle yol konusunda önemli çalışmalar yaparak ulaşım konforunu arttırdık ve mesafeleri ortadan kaldırdık. Beton, sıcak asfalt, kilitli taş parke ve a tipi asfalt yol çalışmalarımız ile ilçe tarihinin en büyük en köklü hizmetlerini hayata geçirdik. Daha önceki yıllarda mahalleler arasında ulaşım süresi şimdi yarıya indi. Yollarımızda yerin konumuna ve yapısına uygun kullandığımız malzemelerde modern, konforlu ve uzun ömürlü ulaşım imkanı sağladık. Bugün bile çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bizler gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışıyoruz. Bizim sevdamız Tekkeköy. Rabb’im bizlere ömür verdiği sürece hep birlikte ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)