Tekkeköy’ün her mahallesine doğalgaz

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Söz verdiğimiz gibi imarını tamamladığımız tüm mahallelerimizi doğalgazın konforu ile buluşturuyoruz" dedi

Tekkeköy 27.02.2019, 14:36 27.02.2019, 14:42
115
Tekkeköy’ün her mahallesine doğalgaz

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, SAMGAZ yetkilileri ile İstiklal, Kirazlık, Çay ve Yavuzlar mahalleleri başta olmak üzere imarı tamamlanan tüm mahallelere doğalgaz verilmesi için protokol imzaladı.

BU YIL TAMAMLANACAK
İmar çalışmaları tamamlanan mahallelerin doğalgaza kavuşacağı müjdesini veren Başkan Togar, "Söz verdiğimiz gibi imar çalışmaları tamamlanan mahallelerimizde doğalgaz çalışmaları başlıyor. SAMGAZ Yatırım Müdürü Hakan Baltaoğlu ve İşletme Müdürü Murat Aras ile birlikte doğalgaz protokolümüzü imzaladık. 2019 yılı içerisinde imarı tamamlanan ve daha önce yatırım planı içerisine alınan mahallelerimiz artık doğalgaz ile buluşacak” dedi.

HER MAHALLE KAVUŞACAK
Doğalgazın avantajlarından ve konforundan herkesin faydalanması için çalışmaların devam ettiğine dikkat çeken Togar, "Amacımız, ilçemizin her mahallesine doğalgaz verebilmek. Bunun içinde önemli çalışmalar yaptık. Özellikle imarı tamamlanan bölgeleri tek tek doğalgaz ile buluşturacağız. Hedefimiz, 2019 yılı içerisinde tespit çalışmalarını ve imarını tamamladığımız her mahallemize doğalgaz verebilmek. 5 yılda ilçemizin 17 mahallesinde bin 238 hanemizin doğalgaz almasını sapladık. Yıllardır çeşitli nedenlerle doğalgaz arzı sağlanamayan birçok mahallemizin sorununu çözdük. Hedefimiz, önümüzdeki dönemde ilçemizin tüm mahallelerini doğalgazın rahatlığı ile buluşturmak" ifadelerini kullandı.


 

Yorumlar (0)