Tekkeköy’de ağaçlar kitap açtı

Tekkeköy Atatürk İlkokulu ile Tekkeköy İlçe Halk Kütüphanesi işbirliğinde, kitap okumak ve bireylerin okuduğu kitabı paylaşma noktasında farkındalık oluşturmak için 'Ağaçlar kitap açtı' etkinliği düzenlendi

Tekkeköy 05.04.2019, 15:38
2333
Tekkeköy’de ağaçlar kitap açtı

Kitap  okuma, okunan kitapları paylaşma ve beraber kitap paylaşmanın mutluluğunu yaşamanın önemini anlatmak için  Tekkeköy Atatürk İlkokulu ile Tekkeköy İlçe Halk Kütüphanesi işbirliğinde düzenlenen 'Ağaçlar kitap açtı' etkinliği, güzel görüntülere sahne oldu. Etkinlikte, 500'den fazla kitap, kitapseverler ile buluşturuldu.


 
AĞAÇLAR KİTAPLARLA SÜSLENDİ
Etkinlik kapsamında öğrenciler tarafından Atatürk İlkokulu'ndan ilçe meydanına ve Atatürk Bulvarı'ndan Hacı Ali Ekinci Bulvarı'na kadar olan tüm ağaçlar, kitaplarla süslendi. Renkli etkinlik kapsamında, öğrenciler ağaçları süsleyerek, ilçe meydanında kitap okudu. İlçe Halk Kütüphanesi ile Atatürk İlkokulu öğretmenleri Evren Çelik ve Fatma Tülay Genç’in hazırladığı etkinliğe, Kaymakam Edip Çakıcı, Belediye Meclis Üyesi Aydın Karmil, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya, kurum müdürleri, öğrenciler, öğretmenler ve çok sayıda veli katıldı.


 

Yorumlar (2)
Yasemin kurt 3 yıl önce
Çok güzel bir etkinlik tebrik ediyorum
GÜLAY DİKTAŞ 3 yıl önce
Fatma Tülay GENÇ Ögretmenimize ve Projede emegi geçen herkese teşekkür ediyoruz..