Tekkeköy'e iki müjde birden

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Tekkeköy'ün yeni meydan ve bulvar düzenlemelerine kavuşacağını ifade etti.

Tekkeköy 11.02.2019, 17:54 11.02.2019, 19:22
521
Tekkeköy'e iki müjde birden

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Tekkeköy'de vatandaşlarla buluştu. İlçenin özellikle trafik problemin çözecek projelerin hazırlandığı dile getiren Demir, yeni meydan ve bulvar düzenlemeleri ile Tekkeköy'e yeni çehre kazandıracaklarını ifade etti. 

DESTEK İSTEDİ
İlçede ilk olarak seçim koordinasyon merkezinde teşkilat mensuplarıyla biraya gelen Demir, ardından MHP İlçe Başkanlığı'nı da ziyaret ederek Cumhur İttifakı'nın önemine değindi. Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ve parti yöneticileri ile birlikte ilçede esnaf ziyareti gerçekleştiren Demir, vatandaşlarla bir araya geldi. 

MEYDAN DÜZENLEMELERİ, YENİ BULVARLAR
Tekkeköy'ün hastaneye ve hükümet konağına kavuşmak üzere olduğunu belirten Demir, "Ayrıca ilçemizin meydan düzenlemeleri yapılacak, yeni bulvarlar açılarak ulaşım kolaylığı sağlanacak. İlçemize baktığımızda mahallelerin, sokakların, caddelerin ve altyapıların mükemmel olduğunu görürsünüz. 23 Nisan Bulvarı'nı yapacağız. Bununla birlikte Tekkeköy çok nezih ve güzel bir ilçe olacak. İlçemizi otopark problemlerinin olmadığı, trafiği düzenli bir şekilde işleyen, bulvarları olan nezih bir kent haline dönüştüreceğiz" dedi.

Yorumlar (0)