Tekkeköy'e 7 milyonluk yatırım

Tekkeköy Belediyesi ilçeye daha hızlı ve daha kaliteli hizmet edebilmek adına beş yılda araç filosunu iki kat güçlendirdi

Tekkeköy 27.01.2019, 14:05
769
Tekkeköy'e 7 milyonluk yatırım


Tekkeköy Belediyesi beş yıl içerisnde araç filosuna kattığı iş makineleri ve hizmet araçları ilçedeki 62 mahallenin tüm ihtiyaçlarını anında ve kesin çözümler verebilecek hale geldi.

GÜÇLÜ FİLO İLE KESİNTİSİZ HİZMET
Başkan Hasan Togar belediyelerde olmazsa olmaz ve hizmet basamağının en önemli unsurları arasında ilk sıralarda iş makineleri ve hizmet araçlarının olduğu vurgulayarak, “Bir belediyenin hizmet konusunda en önemli vasıtalarının başını araç filosu çekmektedir. Araç filosu güçlü olan yerel yönetimler hızlı bir biçimde sorunun çözümüne ulaşır. Biz de araç filomuzu güçlendirerek ilçemize daha hızlı daha kaliteli kesintisiz hizmeti sunduk” açıklamasında bulundu.


FİLO İKİYE KATLANDI
Togar sözlerine “İlçemize daha iyi hizmet edebilmek için beş yılda araç filomuzu iki kat güçlendirdik. 2014 yılında görevi devraldığımızda belediyemiz envanterinde kullanılır halde 42 iş makinesi ve hizmet aracımız var iken, halkımıza daha iyi daha hızlı hizmet sunabilmek için bu sayıyı ikiye katlayarak iş makinesi ve hizmet aracı sayımızı 87ye çıkardık. Beş yılda araç filomuza 7 milyon 500 bin liralık yatırım yaptık” şeklinde devam etti.

YENİ ARAÇLAR GELECEK...

Tekkeköy Belediyesi'nin araç filosuna önümüzdeki senelerde yeni araçların ekleneceğine dediğine Togar son olarak, "Önümüzdeki süreçte yeni iş makineleri ve hizmet araçlarını filomuza katacağız. Her geçen gün büyüyen değişen gelişen ve yol ağı genişleyen Tekkeköy için yeni ihtiyaçlar doğuyor. 62 mahallemize daha hızlı daha kaliteli ve kesintisiz hizmet için araç filomuzu güçlendirmeye yeni araçlar almaya devam edeceğiz” diye konuştu. 
 

Yorumlar (0)