Tekkeköy'de Hasan Togar fırtınası

31 Mart seçim kampanyasına aralıksız devam eden Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, müthiş tempoyla çalışmalarını sürdürüyor 

Tekkeköy 08.03.2019, 17:23 08.03.2019, 17:28
312
Tekkeköy'de Hasan Togar fırtınası

31 Mart seçim kampanyasına devam eden Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Hasan Togar, bir gecede dokuz ev ziyareti ve toplantı yaparak, çalışmalarına müthiş tempoyla devam ediyor.

PROJE ÜRETİRİZ
Başkan Togar, belediyelerin makam için değil, halka hizmet üretmek için var olduğunu ifade ederek, "Tekkeköy, kimsenin şahsi çıkarları üzerinden hesap yapacağı bir yer değil. Son 5 yılda birlikte neler yaptığımızı çok iyi biliyorsunuz. Hayata geçen hizmetler ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilçemize kazandırdığı dev yatırımlarla, geleceğe doğru büyük adımlar attık. Şimdi bu dev adımları, her alanda şehrin en önemli ilçesi konumuna getirmek için el birliğiyle atmaya devam edeceğiz. Biz proje konuşur, proje üretir ve hayata geçiririz” diye konuştu. 

HIZ KESMEDEN DEVAM
AK Parti’nin 'Hız Kesmeden Devam' sloganının en çok Tekkeköy'e yakıştığını ifade eden Togar, "Şehrimizde 'AK Belediyecilik' adına çok önemli işler yapıldı, yapılmaya da devam ediyor. Bu durum hepimiz için gurur kaynağıdır. Ancak bu slogan kullanılmaya başladığı andan itibaren bir çok kişi beni arayarak, 'Bu söylem, en çok da Tekkeköy’e yakıştı' dedi. Bu düşünce ilçem adına, birlikte yürümekten, yaşamaktan gurur duyduğum sizler adına gurur vericiydi. Bu başarı sizin eserinizdir. Bu gurur sizindir” şeklinde konuştu. 
 

Yorumlar (0)