Tekkeköy'de ustalık dönemi başlıyor

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Ülkemizin bekası için Cumhur İttifakı'na gönül veren tüm bireylerle, ilçemizi ustalık dönemimizde daha güzel günlere taşıyacağız" dedi

Tekkeköy 17.02.2019, 15:29
235
Tekkeköy'de ustalık dönemi başlıyor

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Yağbasan Mahallesi'nde yüzlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı. Togar, "Ülkemizin bekası için Cumhur İttifakı'na gönül veren tüm bireylerle, ilçemizi ustalık dönemimizde daha güzel günlere taşıyacağız" dedi.

HEYECANIMIZ ARTIYOR
Meydanlara sığmayan kalabalıklardan ve yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Togar, "Her gittiğimiz yerde bize inanan ve güvenen kardeşlerimizin, büyüklerimizin oluşturmuş olduğu mitinge dönüşen kalabalıklar heyecanımızı her geçen gün katbekat arttırıyor" ifadelerini kullandı.

ÇIRAKLIK DÖNEMİ BİTTİ
Beş yıl içinde hayata geçirilen dev projeler, hizmetler ve çalışmalarla ilçe halkının karşısına çıktığına dikkat çeken Togar, "Beş yılda hayal edilemeyecek projeleri hayata geçirdik. Kısa sürede 61 dönüm arazi üretip Sağlık Bakanlığımıza devrederek 250 yataklı Tekkeköy Devlet Hastanesi'nin vücut bulmasını sağladık. Artık çıraklık dönemimiz bitti, önümüzde ustalık dönemimiz var. Şimdiye kadar yaptığımız hizmetlerin beş kat fazlasını önümüzdeki süreçte halkımız ile buluşturacağız. İlçemizin bugün ulaşmış olduğu modernleşme hamlesinde herkesin bir katkısı var. Bize güvenen, inanan bu görevi bize layık gören halkımızın güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmadık. Bundan sonraki süreçte de aynı çizgide devam edeceğiz. Ülkemizin bekası için Cumhur İttifakı'na gönül veren tüm bireylerle bu kutlu yolda daha çok çalışıp, üreteceğiz" şeklinde konuştu.

HALKIMIZIN HEP YANINDA OLDUK
Gecenin ilerleyen saatlerine rağmen kendisini bekleyen kalabalığın sürprizi ile karşılaşan Togar, "1999 yılında çıktığımız bu yolda iki defa seçim kazanamadık. Bakın 'kaybettik demiyorum, kazanamadık' diyorum. Çünkü biz seçimin hemen ardından sokaklara çıktık. Halkımızın mutluluğunda ve hüznünde hep beraber olduk, silinmedik yok olmadık. Seçim kaybedenler silinir yok olur. Yine on yedi yıldır mutluluğunuzu ve hüzünlerinizi paylaştık. 17 yıldır AK Parti dışında başka bir siyasi partiyi yanınızda düğününüzde, cenazenizde, hastanızda gördünüz mü? Biz, bugünden sonra yine yanınızda olacağız” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (1)
Çarşambali 3 yıl önce
Ne ustaligi swn daha kalfa olamadin hiç olmasa Reisi taklit etme. kirazlik kutlukent oylarını kaybettin Hayati Tekin i bir mesajına bakıyor ve cinikliler candal diyorlar e geri kalan trabzonlular onlarida sen düşün