Tekkeköy'de muhteşem karşılama

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Hasan Togar, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ile birlikte ziyaret ettiği Büyüklü Mahallesi'nde muhteşem coşkuyla karşılandı.

Tekkeköy 15.03.2019, 14:46 15.03.2019, 14:50
550
Tekkeköy'de muhteşem karşılama

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ile birlikte Büyüklü Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. 

KALBİMİZ DE YOLUMUZ DA BİR
Büyüklü Mahallesi’nde kendilerini bekleyen coşkulu kalabalık ile bir araya gelen Milletvekili Köktaş, "Kalplerimiz de gönlümüz de yolumuz  da bir. Ama diğer tarafa bakıyorum ve acı hep beraber görüyoruz. 40 yıldır bu ülkenin polisini katleden, askerini şehit eden, öğretmenini doktorunu dağa kaçıran teröristlerin inlerine girdikçe ses; CHP’den, İsrail’den, Pensilvanya’dan geliyor. Biz, ülkemizi savunuyoruz, biz beka mücadelesi veriyoruz. Onlar, Türkiye büyümesin, üretmesin, güçlü olmasın istiyor" dedi. 

SİZ AYDINLATACAKSINIZ
Başkan Togar ise, Büyüklü Mahallesi’nin yine ismine yakışır şekilde davrandığını belirterek, "Yine muhteşem bir kalabalık, yine içten bir sürprizle bizi karşıladığınız. Büyüklü, her zamanki gibi üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdi. Mahalle sakinlerimiz, gecenin karanlığını aydınlattıkları gibi, varlıklarıyla soğuk havayı ve içimizi ısıttı. Milletvekilimiz Fuat Köktaş, MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar, MHP Tekkeköy İlçe Başkanı Sevinç Vural, İl Başkan Yardımcımız Merve Özön ve teşkilatımız ile birlikte sizinle birlikte olduk. Hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 

Yorumlar (0)