Tekkeköy'de kongre heyecanı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ilçe kongrelerinden birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği, azmin daha da perçinlendiği bir ruhun ortaya çıktığını söyledi

Tekkeköy 20.09.2020, 18:25 20.09.2020, 23:51
326
Tekkeköy'de kongre heyecanı

AK Parti Samsun'da ilçe kongreleri Tekkköy 7. Olağan İlçe Kongresi'yle son buldu. Kongrede tek aday olan Hayri Ağırlar yeniden başkan seçildi.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ilçe kongrelerini tamamlayan ilk şehrin Samsun olduğunu kaydetti. 

BU YOLA GÖNÜL VERDİK

Karaaslan, Cumhurbaşkanı önderliğinde ileriye yürüyeceklerini belirterek, "

"Daha önceki durumun aksine yoğun katılımların yerini kısıtlı sayıda katılımcının aldığı, fiziki mesafe kuralını uyguladığımız bir kongre süreci geçirdik fakat yüreklerdeki heyecan ve yol arkadaşlarımızın, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti davasına samimiyetle bağlılığı ile kongrelerimizde şölen havasında, birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği, coşkunun hâkim olduğu, gayretin ve azmin daha da perçinlendiği bir ruh ortaya çıktı.81 ilimizde başlatılan ilçe kongrelerinin sürecini ilk tamamlayan il olduk.  Samsun teşlkilatlarının düzenli programlı çalışması var. İstiyoruz ki kongrelerimizi Samsun'dan başlatalım. Biz bu yola gönül  verdik. İnşallah Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde daima en iyiye yürüyeceğiz" dedi.  

DAİMA EN İYİSİ

AK Parti olarak her zaman en iyisi için çalıştıklarını ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Çalışmalarımız ilk günkü heyecanla yapmaya çalışıyoruz. Kongremizi gerçekleştirdiğimiz salon ve buna benzer 10'a yakın tesisimizi ilçemize kazandırdık. Biz AK Parti olarak her zaman en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Bu sebeple kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum"diye konuştu. 

HEDEF 3 BİN YENİ ÜYE

Tekkeköy'de yıl sonuna kadar 3 bin yeni üye kazandırmayı hedeflediklerini belirten İl Başkanı Ersan Aksu,  " 2023'te Allah'ın izniyle Cumhurbaşkanımıza çok daha büyük bir destek olarak üye sayımızı artırmak istiyoruz. Tekkeköy'de üye çalışmalarımızda ciddi çalışmalarımız var. Üye sayımız 12 bine çıktı.  İlçemizde yıl sonuna kadar 3 bin yeni üyeyi kazandırmaya var mısınız"dedi. 

Aşağıçinik Kır Düğün Salonu'nda düzenlenen kongrete Rize Milletvekili Muhammet Avcı, Orhan Kırcalı,Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, belediye başkanları, ilçe başkanları eski il ve ilçe başkanları ve teşkilat mensupları katıldı. 

Esra VURAL

Yorumlar (0)