Tekkeköy'de her adımda değişim: Başkan Togar'ın yoğun mesaisi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her zaman olduğu gibi yoğun temposunu hafta sonu da sürdürerek ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Tekkeköy 16.08.2020, 08:33
1489
Tekkeköy'de her adımda değişim: Başkan Togar'ın yoğun mesaisi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, dur durak demeden çalışmaya devam ediyor. İlçedeki sorunları çözmeye, yürütülen çalışmaları yerinde incelemeye devam eden Başkan Togar, vatandaşlarla da biraraya gelerek dertlerini dinliyor.

YAKINDAN TAKİP

Başköy, Erenköy, Çimenli, Yeniköy, Çırakman ve Antyeri mahallelerinde ilçe merkezini birbirine bağlayan bağlantı yolunun genişletme, zemin sıkılaştırma, alt yapı veemisyonlu asfalt çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Togar, Kutlukent Merkez Mahallesi'nde gerçekleştirilen genişletme, zemin sıkılaşma ve yağmur suyu geçişleriyle büz koyma çalışmalarını yakından takip etti. 

SORUN ÇÖZÜLDÜ

Öte yandan Altınkaya Mahallesi'nin en büyük sorununun çözüme kavuşturulduğu müjdesini veren Başkan Togar, "Mahalle sakinlerinin en fazla talepte bulundukları, yıllardır cenaze, hastalık ve düğün ve daha birçok toplu olaylarda mahallenin içinde meydana gelen yoğunluk nedeniyle, araçların oluşturmuş olduğu ulaşım sorununu yeni alternatif bir yol açarak çözüme kavuşturduk. Artık mahalle sakinlerimiz alternatif yol sayesinde ulaşımda her hangi bir aksaklık yaşamayacaklar" diye konuştu.

Yorumlar (0)